1. Новини Закарпаття
  2. >

Українці розповіли, з яким труднощами найчастіше стикають на заробітках в Італії

26.08.2018 14:28 Суспільство

Найбільше труднощів українці, які працюють в Італії зазняють від своїх співвітчизників.

Про це вони розповіли в опитуванні, яке було проведено у спільноті Українці в Італії " у Facebook. На запитання "Із чим пов'язані основні труднощі, з якими зустрілися, приїхавши на роботу до Італії?" – українці дали кілька варіантів відповідей.

Найбільше опитуваних відповіли, що зазнавали проблем від інших українців. Пояснювали, що співвітчизники не підтримують один одного, а навпаки – беруть гроші за допомогу у працевлаштуванні. Дають недостовірні відомості щодо роботодавця та злословлять у бік земляків. Звичайно, багато українців допомагають один одному і дають слушні поради "новачкам".

"Обіцяли одну зарплату, а отримали іншу" - така відповідь на другому місці. Менше відповідали, що із проблемами не стикалися або зароблені гроші усе виправовують. Люди розуміють, з якою метою поїхали на заробітки, і знали, що в дома їм така зарплатня "не світить".

Також українці скаржаться, що італійці ставляться до них, як до "людей другого сорту". Критикують, багато вимагають і при цьому намагаються заплатити якнайменше.

Щоправда, опитувані зазначають, що зараз працівники більш сміливі, аніж "першопрохідці". Українці більше знають про свої права, не бояться їх відстоювати і почуваються більш вільно. Очевидно, це пов'язано з доступом до інформації та використанням чужого досвіду: можна дізнатися про усі нюанси, спитати поради у тих, хто живе в Італії не один рік, та знайти необхідну підтримку.

Українки серед неприємностей відзначають домагання і непристойні пропозиції від старших чоловіків.

Читайте на ГК:"Готуємося до зупинки транзиту з 1 січня". Чому переговори по газу виявилися просто "розмовами" і до чого готуватися Україні взимку, - Страна
Читайте на ГК:Зеленський підписав закон про відтермінування штрафів для "єврономеірів"
Читайте на ГК:Опубліковано законопроект про ринок землі
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка