1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Серед абітурієнтів УжНУ найпопулярнішими виявлись юридичний, медичний та історичний факультети

22.07.2018 13:27 Суспільство

Вступна кампанія 2018 в УжНУ триває вже понад тиждень. Абітурієнти з усіх районів Закарпаття та інших областей активно подають заяви й визначаються з пріоритетами, щоб вступити на омріяний факультет.

Медичний факультет, який завжди вражав числом охочих вступників, зареєстрував поки що загалом 738 заяв на здобуття спеціальностей «Лікувальна справа», «Фармація» та «Сестринська справа». Представники приймальної комісії зізнаються, що цьогоріч значно поменшало заяв на «Лікувальну справу» у зв’язку з підвищенням прохідного балу на цю спеціальність, тож абітурієнти надають перевагу «Фармації». У стоматологічного факультету поки що 130 заяв. На факультеті здоров’я та фізичного виховання виявили бажання навчатися вже 550 вступників. Найбільш популярною спеціальністю тут наразі є «Фізична культура і спорт», яку вподобало дві сотні заявників, повідомляє Медіацентр УжНУ.

Юридичний факультет нараховує більше 700 заяв й очікує ще на нових абітурієнтів. До сотні заяв зареєстровано на економічний факультет. Стосовно факультету суспільних наук, то з кожним днем охочих вчитися тут більшає, – сьогодні таких уже понад півтисячі за різними напрямами.

Чимало абітурієнтів вирішило обрати філологічний факультет. Понад 370 заяв подано на різні профілі філфаку. Найпопулярнішою є спеціальність «Середня освіта» за спеціалізацією «Українська мова та література», яка має 150 заяв на денну та заочну форму навчання. Потроху обирають абітурієнти й можливість навчання за новими освітніми програмами, зокрема на «Українську мова і літературу. Англійську мову і літературу» – 48 заяв, «Українську мову і літературу в закладах загальної середньої освіти з мовами навчання національних меншин» – 8. Стосовно спеціалізацій із вивчення інших слов’янських мов і літератур, ситуація така: «Словацька мова і література» – 15 заяв, «Чеська мова і література» – 16 заяв, «Російська мова і література. Польська мова і література» – 7 заяв. Не відстає й спеціальність «Журналістика»: за напрямом підготовки «Журналістика» подано загалом близько півсотні заяв, на «Рекламу і зв’язки з громадськістю» – до 30 заяв.

Факультет іноземної філології також має добрі показники. Найпопулярніша «Англійська мова та література» – 347 заяв, «Німецька мова та література» має 43 охочих. Зі значним відривом відстає «Французька мова та література» – опанувати цей фах поки що не проти 14 абітурієнтів.

Природничі спеціальності цікавлять теж чималу аудиторію абітурієнтів. Стати студентами хімічного факультету хоче близько сотні вступників. До двох сотень вступників планує обрати біологічний факультет. Близько 180 зареєстрованих заяв нараховує наразі географічний факультет.

Значна кількість заяв надходить і на фізичний факультет. Бажання абітурієнтів опанувати цей нелегкий фах вже засвідчують 194 заяви. Пріоритетними тут є спеціальності, пов’язані з кібербезпекою. Інженерно-технічний факультет теж має вже близько 195 потенційних студентів. Близько трьохсот охочих прагне відчути себе студентами факультету інформаційних технологій.

773 зареєстрованих має факультет історії та міжнародних відносин. Здобувати фах історика прагне 250 абітурієнтів за спеціальністю «Історія та археологія», на «Середню освіту» подало заяви 188 вступників. Нову спеціалізацію «Культурологія» не проти опановувати 67 осіб. Спеціалізації «Міжнародні відносини», «Маркетинг» та «Менеджмент» на цьому факультеті обирають 270 абітурієнтів. Щодо факультету міжнародних економічних відносин, то тут бажає навчатися понад 200 вступників.

Факультет туризму та міжнародних комунікацій сьогодні обирає 444 абітурієнти. Переважають тут вже традиційно спеціальності сфери туризму.

Українсько-угорський навчально-науковий інститут зареєстрував 76 заяв за різними спеціальностями і також очікує більше заяв до завершення вступної кампанії, пише Медіацентр УжНУ.

Нагадаємо, більше десяти тисяч абітурієнтів подали заяви до УжНУ.

Читайте на ГК:В одного з ужгородських дитячих садочків буде модульна мобільна котельня (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Закарпатці розповіли, чи можуть сплачувати рахунки за газ по новим тарифам (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Ужгородщині горіла школа: уроків не буде кілька днів (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus