1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Берегові продовжують підписувати угоди з Центром Еде Егана (ФОТО)

14.06.2018 15:54 0 Суспільство Автор: Голос Карпат

 

Сьогодні свої прізвища під договорами поставлять 1200 підприємців та товаровиробників краю. Усі вони вперше беруть участь в конкурсі.

Офіційну частину церемонії відкрила директор Центру економічного розвитку Закарпаття імені Еде Егана Маріанна Беркі. Присутніх тепло вітав з перемогою голова однойменного Фонду, народний депутат України Ласло Брензович.

“Радий, що сьогодні тут зібралась така велика кількість краян,- наголосив парламентарій.- Наш фонд працює виключно в рамках законів України, прозоро й відповідально. Відкидаємо будь-які інсинуації з боку певних структур. Центр Еде Егана продовжуватиме надавати фінансову підтримку закарпатцям. Це – не лише підмога окремим громадянам, а й усій області та України в цілому.”

За два роки існування Фонду й Центру Еде Егана кількість підприємців на Закарпатті зросла на кілька тисяч, з’явилсь нові виробництва, об’єкти господарювання, “ожили” багато галузей.

Цю тезу підтвердив і в минулому держсекретар, а тепер заступник міністра зовнішньоекономічних зв’язків та закордонних справ Угорщини Левенте Мадяр, який з самого початку опікується процесом успішної реалізації програми Еде Егана.

“Незабаром на Закарпаття надійде десятий мільярд форинтів у рамках даного проекту. Найближчим часом думаємо довести цей показник до рекордної цифри в 13 мільярдів,- інформував політик.- Бачимо заінтересованість в ній тисяч краян. Тому, незважаючи на окремі намагання дискредитувати діяльність Центру, будемо й надалі підтримувати представників так званого “малого бізнесу” області й здійснювати програму, як кажуть на повних парах.”

Заступник міністра висловив упевненість в тому, що найближчим часом все проясниться і стане на свої місця.

На завершення Маріанна Беркі розповіла журналістам, що до нинішнього дня матеріальну допомогу вже отримали 3 500 осіб. Сьогодні угоди на фінансову підтримку підпишуть ще 1 200 мешканців регіону, які подали відповідні заявки ще торік. Планується оголосити наступний тур подачі клопотань ще в цьому році, насамперед в туристичній галузі.

В урочистій церемонії взяли участь Генеральні консули Угорщини в Ужгороді та Берегові Йожеф Бугайло та Матяш Сіладі, відповідальні працівники цих дипломатичних установ.

Нагадаємо, «На Закарпатті сепаратизму нема і не було», - в Ужгороді прокоментували справу з благодійним фондом «Еган Еде».

Читайте на ГК:У Закарпатському угорському інституті відбулось урочисте відкриття нового навчального року (ФОТО)
Читайте на ГК:У Берегові волонтери розмалювали дитячу лікарню міста (ФОТО)
Читайте на ГК:У Берегові відбулася вже традиційна зустріч угорських музикантів (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка