1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Названо переможців обласного фестивалю-конкурсу «Таланти багатодітної родини»

16.05.2018 16:47 Суспільство

Майже півтори сотні дітей із багатодітних і малозабезпечених сімей з різних куточків Закарпаття взяли участь у п’ятнадцятому обласному фестивалі-конкурсі в Ужгороді.

Цьогоріч конкурс проходив у номінаціях: «музичне виконання», «вокальне мистецтво», «художнє слово», «хореографічне мистецтво», «оригінальний жанр», «образотворче та декоративно-прикладне мистецтво», повідомили в прес-службі ОДА.

За результатами визначено переможців: 

У номінації ««Інструментальне виконання»
Лауреат І ступеня – Орос Володимир (Мукачівська дитяча школа  мистецтв №1 ім. С. Мартона)
Лауреат І ступеня – Мандзюк Юлія (Свалявська дитяча  школа мистецтв)
Лауреат ІІ ступеня – Поп Анна   (Білківська дитяча  школа мистецтв)
Лауреат ІІ ступеня – Рябінчак Назарій (Нижньоворітська дитяча музична школа)
Лауреат ІІІ ступеня – Тулюк Софія (Мукачівська дитяча школа мистецтв №2)

У номінації «вокальне мистецтво»
Лауреат І ступеня – Тороні Юліана (Мукачівська дитяча школа мистецтв №2)
Лауреат І ступеня – Шпеник Катерина (Мукачівська дитяча школа  мистецтв №1 ім. С. Мартона)
Лауреат ІІ ступеня – Вокальний дует у складі: Гнаткович Евніки та Гнаткович Даніели (Плосківська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Лауреат ІІ ступеня – Павлючок Марія (Рахівський районний будинок дитячої та юнацької творчості)
Лауреат ІІІ ступеня – Андрушек Олеся (вокальна студія «Камертон» м.Перечин)
Лауреат ІІІ ступеня – Райчинець Софія (Воловецька дитяча школа мистецтв)

У номінації «художнє слово»
Лауреат І ступеня – Павлюк Марія (Яблунівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
Лауреат ІІ ступеня – Васьовчик Михайло (Будинок культури с. Великий Раковець)
Лауреат ІІ ступеня – Міськова Анастасія (Ужгородська дитяча  школа мистецтв)

У номінації «хореографічне мистецтво»
Лауреат І ступеня – Якимець Анна (Берегівський міський будинок культури)
Лауреат ІІ ступеня – Гуляна Світлана (Іршавський міський центр позашкільної освіти)
Лауреат ІІ ступеня – Учні 7 класу хореографічного відділення Ужгородської дитячої школи мистецтв

У номінації «образотворче мистецтво»
Лауреат І ступеня – Легеза Вікторія (Середнянська дитяча школа мистецтв)
Лауреат ІІ ступеня – Григулька Мирослава (Драгівська дитяча школа мистецтв)
Лауреат ІІ ступеня – Лакатош Марія (Рахівський районний  будинок дитячої та юнацької творчості)
Лауреат ІІІ ступеня – Микита Діана (Ільницька дитяча школа  мистецтв)

У номінації  «Декоративно-прикладне мистецтво»
Лауреат І ступеня – Черній Данило (Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької  творчості «ПАДІЮН»)
Лауреат ІІ ступеня – Данко Аліна (Хустський районний центр позашкільної роботи)
Лауреат ІІ ступеня – Башані Маркос (Коритнянська ЗОШ)
Лауреат ІІІ ступеня – Леньо Ярослав (Широківська дитяча школа мистецтв

Переможці отримали грамоти та подарунки. 

Відзначимо, нещодавно широкий резонанс викликали поява лідера підвиноградівських ромів у золотому вбранні та на раритетному авто.

Читайте на ГК:Минулої доби на Закарпатті затримали чотирьох нетверезих водіїв
Читайте на ГК:Сусідські розбірки на Закарпатті: дві сестри скаржаться на каналізацію біля будинку / ВІДЕО
Читайте на ГК:Затримано закарпатця, який торгував порнографічними DVD-дисками, - поліція
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus