1. Новини Закарпаття
  2. >

Із понад 7,5 тисяч ID-паспортів, оформлених із початку року на Закарпатті, третину виготовили для неповнолітніх

15.02.2018 18:53 Суспільство

Цього року для проходження зовнішнього незалежного оцінювання обов’язковою є наявність паспорта громадянина України ( ID-картки).

Тепер норма, що передбачала можливість подання копії свідоцтва про народження замість копії паспорта для реєстрації для участі у ЗНО особами, яким станом на 1 вересня року не виповнилося 16 років, скасована. Зміни відбулись згідно з вимогами чинного законодавства, коли паспорт громадянина України (ID картка) є обов’язковим документом для особи, яка досягла 14-річного віку.

З метою пріоритетного документування молодих людей громадянським паспортом, міграційна служба області збільшила кількість прийомних годин у рамках Днів школи. Відбулися зустрічі з представниками місцевих відділів освіти, дирекцією шкіл. Обговорювалися питання щодо організації прийому учнів в територіальних підрозділах міграційної служби в окремо встановлені години.

Перелік документів, необхідних для оформлення пластикового паспорта, зведений до мінімуму – свідоцтво про народження, паспорти батьків, довідка про реєстрацію місця проживання, ідентифікаційний код. Послуга для юних заявників є безкоштовною.

З початку цього року на Закарпатті оформлено понад 7 з половиною тисяч паспортів громадянина України   у формі ID –картки, третина з них – неповнолітнім, повідомила головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ ГУДМС України в Закарпатській області Ольга Поштак.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus