1. Новини Закарпаття
  2. >

Для монетизації субсидій випустять банківські карти

14.02.2018 23:15 Суспільство ВАЖЛИВО

Для монетизації субсидій і пільг був вироблений двоетапний план. Його завершенням повинен стати випуск соціальних банківських карт, на які будуть перераховуватися гроші за субсидії.

Монетизація пільг і субсидій українцям, які проживають у будинках ОСББ, відбуватиметься у два етапи. Про це було вирішено в середу, 14 лютого, під час зустрічі представників Мінсоцполітики та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків.

Про це повідомляє прес-служба Мінсоцполітики. Зазначається, що на зустрічі міністра соцполітики Андрія Реви з представниками ОСББ з різних міст України був вироблений двоетапний алгоритм введення монетизації пільг і субсидій громадянам, які проживають у будинках ОСББ. Відповідно до плану, перший етап повинен бути перехідним. Передбачено, що монетизація пільг і субсидій на всі види внесків в ОСББ, які охоплені чинною системою соціального захисту, запроваджується, починаючи з нарахувань таких внесків, із січня 2018 року. 

"Починаючи з нарахувань за січень 2018 року, ОСББ нараховують співвласникам внески в повному розмірі (без зменшення їх на суму пільг та житлових субсидій). Місцеві органи соціального захисту населення після надходження коштів з державного бюджету перераховують суми пільг і житлових субсидій громадянам-одержувачам пільг і житлових субсидій на поточні рахунки ОСББ й одночасно надсилають ОСББ реєстри громадян, за яких перераховані пільги і субсидії, із зазначенням сум за кожного громадянина. ОСББ відносять такі кошти на рахунок сплати громадянином відповідних внесків і зменшують йому нарахування в наступних періодах", - йдеться в повідомленні. 

Водночас другим етапом повинен бути випуск спеціальних банківських карток, на які будуть зараховуватися кошти на пільги і житлові субсидії. Дата випуску таких соціальних карток буде визначена додатково. У Мінсоцполітики зазначили, що для реалізації такого алгоритму сторони погодилися терміново спільно з іншими зацікавленими відомствами розробити необхідні зміни до законодавства. Поки ці позиції вимагають узгодження з Мінрегіоном, Мінфіном, Держказначейством, ДФС, Національним банком України.

Читайте на ГК:Супрун порадила, як знизити ризик захворювання на рак
Читайте на ГК:Настя Каменських позувала на камеру вниз головою (ФОТО)
Читайте на ГК:Проект "Стіна" на кордоні з Росією готовий наполовину, його продовжили - ВВС
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus