1. Новини Закарпаття
  2. >

Професор УжНУ записав курс відеолекцій для платформи «Прометеус»

09.02.2018 15:10 Суспільство

Центр інновацій та розвитку Ужгородського національного університету в червні 2017 року уклав договір про співпрацю з ГО «Прометеус».

Результатом спільної роботи має стати курс із п’яти відеолекцій, зйомки яких Медіацентр УжНУ розпочав ще восени і завершив буквально днями. Лектором було обрано доктора юридичних наук, професора Михайла Савчина, а за навчальний предмет узяли «Вступ до конституційного права».

Після опрацювання матеріалу координатором ГО «Прометеус», відповідний онлайн-курс буде оприлюднений на платформі prometheus.org.ua. Саме таким чином, за умовами договору, виш почне впровадження концепції «змішаного навчання» у свою діяльність.

Провідний спеціаліст Центру інновацій та розвитку УжНУ Анатолій Головка розповів, що така співпраця між ГО «Прометеус» та українськими ВНЗ не є чимось новим. На платформі наявні курси лекторів із провідних університетів країни, до прикладу КНУ ім. Шевченка чи КПІ. Такі курси відеолекцій спрямовані не лише на студентів – вони стануть у пригоді людям різного віку й різного рівня підготовки, що дає змогу в будь-який момент розпочати пізнавати щось нове. До того ж після проходження курсу учаснику надається сертифікат, котрий підтверджує здобуті на ресурсі знання.

Варто зауважити, що Prometheus — український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів, що функціонує з жовтня 2014 року й активно закликає до співпраці й інші університети, компанії чи організації, даючи можливість їм безоплатно розміщувати свої онлайн-проекти на своїй платформі.

– Це новий тренд у системі підготовки кадрів, системі здобуття освіти. Такі онлайн-курси дають змогу ознайомитися з матеріалом, закріпити знання практичними завданнями, відтак отримати сертифікат. Моя роль як лектора – вказати на джерела, де можна знайти інформацію, звернути увагу на ключові питання, а далі особа вже сама вирішує, чому приділяти більше уваги, як це пов’язано з її бажаннями, сферою життєдіяльності, – відгукується про такі інноваційні методи в освітній сфері Михайло Савчин.

Нагадаємо, УжНУ відвідав заступник міністра закордонних справ України.

Читайте на ГК:У дві зміни працюватимуть митники Закарпаття у новорічно-різдвяні свята
Читайте на ГК:"Новорічним" браконьєрам Закарпаття варто пам’ятати про великі штрафи
Читайте на ГК:Буханка хліба на Закарпатті під Новий рік здорожчає мінімум на півтора процента
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus