1. Новини Закарпаття
  2. >

"Ескізи в об'ємі" закарпатця Руслана Тремби представили в Києві

11.12.2017 13:49 Суспільство

22 листопада у київському Shcherbenko Art Centre відкрилася персональна виставка молодого закарпатського художника Руслана Тремби.

22 листопада у київському Shcherbenko Art Centre відкрилася персональна виставка молодого закарпатського художника Руслана Тремби.

Цього разу митець представив новий проект «Ескізи в об’ємі», над яким працював упродовж осені поточного року, пише Transcarpathian Art Foundation.

Серію склали вісім монохромних робіт, з яких сформовані чотири диптихи. Роботи встановлені таким чином, що утворюється літера «Л». Друга назва проекту – «Осінь, що мене змінила», бо кожна робота символізує окремий день осені й відображає внутрішні людські переживання.

Роботи виконані митцем в авторській техніці. Складки, утворені на полотні, не тільки створюють об’єм, але й породжують нові відтінки, гру світла й тіні. Серед обраної художником колористики особливо вирізняється густий червоний із багряними, оксамитовими переливами. 

Сам автор так описує свій проект: «У зв'язку з тим, що мій погляд на цей світ багатогранний, я не стримую себе в подачі, в манері письма. Все залежить від того, над чим я працюю: я можу бути неадекватним, божевільним у розмові з полотном, можу бути спокійним, кітчевим, але це все я. Я згоден із тим, що художник повинен бути впізнаваним, але так само здорово, коли є питання «хто це». Тому я хочу показати, що ми, художники, можемо бути різними». 

Експозиція триватиме до 28 грудня 2017 року.

Читайте на ГК:Сержант НГУ розповів про охорону громадського порядку на Закарпатті (ФОТО)
Читайте на ГК:Нацгвардійці Закарпаття привітали дітей зі святом Миколая (ФОТО)
Читайте на ГК:Австрія допоможе Закарпаттю зміцнити енергетичну безпеку (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська