1. Новини Закарпаття
  2. >

На закарпатському телеканалі "Тиса-1" змінилося керівництво

06.12.2017 Суспільство

Про це повідомив голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) Зураб Аласанія на своїй сторінці у Фейсбук.

Правління Національної суспільної телерадіокомпанії України 5 грудня завершило співбесіди з кандидатами, що взяли участь у відкритому конкурсі на посади менеджерів і продюсерів регіональних філій компанії, пише Зураб Аласанія. Конкурсний відбір пройшов у 23 областях. Було заповнено 12 із 22 вакансій менеджерів та 16 із 23 вакансій продюсерів.

З 11 грудня новообрані менеджери та продюсери філій вступлять на свої посади у регіонах. Протягом наступного тижня члени правління та директори департаментів центральної дирекції НСТУ відвідають регіональні філії, аби представити колективам нових керівників, і провести спільні зустрічі з регіональними колективами.

Також вперше для керівництва філіями запроваджено дві різні посади: продюсер, що відповідає за контент та менеджер, який виконує лише адміністративні функції та має у обов’язках пряму заборону втручатися у творчі питання.

За результатами конкурсу менеджером НСТУ "Тиса-1" Закарпатська РД став Мещеряков В.В. Посаду продюсера отримав Тичина Є.О.

Із менеджером та продюсером філії підпишуть строкові трудові договори на один рік, які за результатами роботи можуть бути продовжені.

Читайте на ГК:Закарпатські депутати хочуть передати землю «Закарпатського вертолітного об'єднання» у власність територіальних громад
Читайте на ГК:Вітаємо з днем народження (6 грудня для закарпатців і всього світу)
Читайте на ГК:Висновки Венеціанської комісії: що чекає український закон про освіту і чи заспокоїться Угорщина
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus