1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

На площі Петефі в Ужгороді інвентаризували зелені насадження

18.11.2017 20:21 Суспільство

Експерти сьогодні завершили перший етап інвентаризації зелених насаджень у сквері на пл. Ш. Петефі.

Наразі визначали кількісні і якісні характеристики зелених насаджень цього об'єкту благоустрою. Обліку підлягали усі види зелених насаджень: дерева, кущі, газони, квітники. Щодо деревних насаджень, то в першу чергу оцінювали стан стовбура та скелетних гілок, зокрема, наявність механічних чи інших пошкоджень, уражень шкідниками та хворобами. Окремо оцінювався естетичний стан, оскільки декоративність окремо взятого екземпляру деревно-чагарникових порід формує естетичність парку загалом. Незважаючи на наявність у деяких екземплярів пошкоджень (пошкодження стовбура, крони, наявність дупел), деревні насадження є привабливими в естетичному плані, повідомила Ярослава Гасинець.

Втім, варто звернути увагу на екземпляри лип, одна з яких є сухостоєм, а дві інші потребуватимуть видалення аварійних гілок з наступним спостереженням за їх станом. На території скверу також виявлений самосів малоцінних (аличі) та злісних інвазійних видів (айланту, клену ясенолистого), а також колючих чагарників (ожини, шипшини), який підлягатиме видаленню, - відзначила біолог.

P.S. Щодо «іксів», нанесених червоною фарбою на стовбури окремих дерев центральної алеї скверу – їх авторство нам не відоме і вони не мають ніякого відношення до проведених нами інвентаризаційних робіт!

Фото Andrianna Andrijivna.

Нагадаємо, в Карпатах є дерева, на яких ростуть унікальні гриби - "пальці мерця".

Читайте на ГК:В одного з ужгородських дитячих садочків буде модульна мобільна котельня (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Закарпатці розповіли, чи можуть сплачувати рахунки за газ по новим тарифам (ВІДЕО)
Читайте на ГК:На Ужгородщині горіла школа: уроків не буде кілька днів (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus