1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Хусті громадські активісти планують провести Народне віче / ВІДЕО

15.11.2017 0 Суспільство

У четвер, 16 листопада, закінчується "тиждень відновлення довіри до правоохоронців Хустщини", який був оголошений на прохання правоохоронців в межах акції протесту "Стоп корупція та свавілля". Про даний протест було анонсовано активістами 30 жовтня в Ужгородському прес-клубі.

За словами активіста Віталія Грегора, 8 листопада в Хусті на площі перед РДА мешканцями навколишніх сіл та активістами був розпочатий безстроковий протест і з вимогою звільнити керівництво правоохоронців Хустщини. Оскільки вважають, що місцеві слідчі разом прокурорами покривають злочинців у владних кріслах, оскільки жодної підозри не було і досі оголошено по жодній із двацяти кримінальних справ, інформував Заголовок.

На наступний день, 9 листопада, керівники Хустської місцевої прокуратури Сергій Зовдун та Хустського відділу поліції Володимир Щадей звернулися до координаторів акції протесту, з пропозицією надати їм тиждень з метою налагодження діалогу і відновлення довіри до правоохоронної системи.

Правоохоронці пояснили, щодо судовий розгляд більшості справ затягується через бюрократичні формальності, довготривалі спеціалізовані експертизи, без яких неможливо сформувати повноцінну доказову базу, щоб оголосити підозру і направити справу до суду. Адже, без належних доказів справа просто "розпадається" в суді і злочинця виправдають, зокрема цьомус прияє і корупція в судах.

Прокурор Хустщини запевнив активістів, що за тиждень по найрезонасніших справах, озвучених учасниками протестної акції, вже можна буде побачити видимий результат. Цей термін витікає завтра.

Відтак, 16 листопада, о 14.00 на площі перед Хустською РДА буде проведено народне Віче і оголошено про результат роботи правоохоронних органів за пройдешній тиждень. У разі, якщо така робота буде визнана незадовільною, мешканці Хустщини залишають за собою право на продовження безтрокового протесту, залучення всіх небайдужих, побратимів зі всієї області та на додаткові громадські акції прямої дії, зокрема, паралельно, і в обласному центрі Закарпаття.

Нагадаємо, у центрі Хуста відбувається безстрокова акція протесту.

Читайте на ГК:У Хусті намагались викрасти дитину
Читайте на ГК:У соцмережах точиться дискусія через зграї собак в центрі Хуста
Читайте на ГК:Пошкоджений ліхтар та заборона відеозйомки : в Хусті зафіксували хамовитих туристів – соцмережі / ВІДЕО
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus