1. Новини Закарпаття
  2. >

Обережно кір: лікарі просять батьків вакцинувати дітей

10.10.2017 10:29 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Закарпатські медики прокоментували ситуацію із захворюваністю на кір в області.

Наразі найскладніша ситуація із захворюваністю на кір в Одеській, Тернопільській та Івано-Франківській областях. Крім того, в сусідній Румунії також спостерігається підвищена кількість випадків захворювання.  Наразі на Закарпатті зафіксовано вже 116 випадків, тоді як у 2016 не зафіксовано жодного.

За відсутності щеплення проти кору діти на Одещині, Тернопільщині та Івано-Франківщині, до навчання у дитячих колективах не допускаються. Для профілактики захворюваності на кір на Закарпатті проводиться масова вакцинація. Щотижня щеплюють близько 1500 дітей. Як зазначив головний позаштатний педіатр департаменту охорони здоров'я Закарпатської ОДА Михайло Радь, вакцина є хорошою і дуже якісною, країна-виробник – Бельгія. Нараді доступно близько 20 тисяч вакцин.

Головною причиною низького відсотку вакцинації дітей проти кору є недостатня обізнаність батьків щодо можливих наслідків. Як підкреслив фахівець, кір проходить у важкій формі, у 50% дітей спостерігаються ускладнення аж до летальних наслідків. Безпечним порогом вважається вакцинація у 95% дітей. Саме за такої кількості щеплених дітей розповсюдження захворювання наближається до нуля. 

Нагадаємо,медики проаналізували статистику інсультів на Закарпатті.

Читайте на ГК:На Закарпатті визначили кращі дитячі творчі колективи
Читайте на ГК:Вітаємо з днем народження (24 листопада для закарпатців і всього світу)
Читайте на ГК:Названо 25 щасливих моментів у житті, котрі викликають радість
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus