1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Світ
  4. >

Угорщина посіла шосте місце в рейтингу найбільш нездорових країн світу

07.10.2017 Суспільство

Центральна і Східна Європа, включаючи Угорщину, є самим «нездоровим» регіоном в світі, повідомив Business Insider з посиланням на дані Clinic Compare.

У дослідженнях порівнювали дані про найбільш нездорових країнах світу, використовуючи дані Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ), Всесвітню книгу фактів ЦРУ і дані Всесвітньої асоціації легких, інформував MyHungary.

Аналізувалася інформація 179 країн, розглядаючи споживання алкоголю і тютюну на людину в рік, а також поширеність ожиріння. Потім ряди по кожній країні були усереднені для визначення того, яка група населення завдає найбільшу загрозу для свого здоров'я за рахунок шкідливих звичок. С

хідна Європа стала самим хворим регіоном в світі, причому 9 з 10 перших місць в списку зайняли такі країни як, Угорщина, Польща та Словаччина.

В середньому кожен житель Угорщини курить 1774 сигарети в рік і вживає 13,3 літрів алкогольних напоїв, що вносить величезний внесок в 6-у позицію Угорщини в списку. Проте, Чеська Республіка була названа «нездорової» країною, в той час як Росія зайняла друге місце, а Словенія третє.

Читайте на ГК:Глава МЗС Угорщини: "Ми не підтримаємо жодного важливого для України рішення"
Читайте на ГК:Угорщина хоче отримувати російський газ через "Турецький потік"
Читайте на ГК:Угорський ринок праці може залучити більше 100-200 тисяч кваліфікованих робітників
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus