1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В закарпатських онлайн-ЗМІ найменше джинси – дослідження ІМІ

27.09.2017 12:24 Суспільство

З початку 2017 року найбільше матеріалів з ознаками замовлення серед регіональних ЗМІ розміщували у пресі Миколаєва — 13% від загальної кількості матеріалів, та Запоріжжя — 9%.

Серед онлайн-ЗМІ антилідерами є Запоріжжя — 7% джинси у стрічці новин. Найменше замовних матеріалів розміщували друковані та онлайн-ЗМІ Львова (2% та 1% відповідно від загальної кількості матеріалів), а також онлайн-ЗМІ Ужгорода (1%).

Такі результати моніторингу матеріалів з ознаками замовлення у друкованих та онлайн-ЗМІ десяти регіонів України: Запоріжжя, Ужгород, Одеса, Дніпро, Миколаїв, Херсон, Луцьк, Полтава, Львів, Харків, що проводив Інститут масової інформації протягом восьми місяців 2017 року.

У закарпатських ЗМІ матеріали із ознаками замовлення з’являлися щодо комерційних фірм, які займаються продажем, перевезенням чи сферою обслуговування. Щодо джинси політичної, то, зазвичай, вони стосувалися подій у районах, щодо яких було спонсорське залучення коштів одного з народних депутатів. У друкованих ЗМІ не маркувалися як реклама матеріали про кілька політичних партій, а також статті про банківські установи.

Джинса в онлайн-ЗМІ протягом всього року коливалаcь на рівні 3-4%.

Співвідношення політичної та комерційної за підсумками всього дослідження склало в друкованих ЗМІ 57% політичної та 43% комерційної, в онлайн — 50% на 50%.

Моніторинг провели у місцевих ЗМІ десяти регіонів — Запоріжжя, Ужгород, Одеса, Дніпро, Миколаїв, Херсон, Луцьк, Полтава, Львів, Харків — протягом шести місяців 2017 року (січень, лютий, березень, квітень, червень, липень, серпень та вересень). До моніторингу включались по два інтернет-видання та два друкованих видання з кожного регіону. Кожного місяця моніторились усі випуски газет за тиждень та всі матеріали зі стрічки новин інтернет-видань за тиждень.

Моніторинг проводили регіональні представники та експерти ІМІ за підтримки Інтерньюз Нетворк.

Читайте на ГК:За 10 метрів кордону з Угорщиною виявили вибухонебезпечний предмет
Читайте на ГК:Словацькі письменники завітали до Ужгорода
Читайте на ГК:Громадський бюджет Ужгорода: журналісти розповіли про проекти для голосування / ВІДЕО
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus