1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Названо список найпопулярніших товарів, які продають закарпатці в Інтернеті

18.09.2017 18:00 Суспільство ПРОМО Голос Карпат

Довіра до інтернет-шопінгу зростає. За перше півріччя 2017 року українці витратили на маркетплейсах Prom.ua та Bigl.ua (група компаній EVO) понад 6,6 млрд гривень.

Довіра до інтернет-шопінгу зростає.  За перше півріччя 2017 року українці витратили на маркетплейсах Prom.ua та Bigl.ua (група компаній EVO) понад 6,6 млрд гривень.

В інтернет-продавців з Ужгорода найбільше замовляють товари для дому і саду, потім товари для краси й здоров’я, а на третьому місці за кількістю замовлень  — продукти харчування та напої. В основному, покупці замовляють в інтернеті каву, шоколадні вироби, інгредієнти для випічки, кондитерські вироби з цукру , а також чай.

Про це повідомив керівник маркетплейса Prom.ua Іван Портний у рамках прес-туру для українських журналістів. Захід пройшов наприкінці минулого тижня і мав на меті ознайомити медіа-простір з тенденціями на ринку електронної комерції в Україні.

Як запевнили організатори, велику роль у збільшенні довіри українців до покупок в інтернеті відіграла об'єктивна система рейтингів та відгуків.

Онлайн купують майже все. За останніми дослідженнями, вже не залишилось товарів, які б українці не наважились купити в інтернеті. Зараз найчастіше замовляють одяг, взуття та аксесуари, техніку, електроніку, товари для дому. Цього року істотно зріс попит на косметику й парфумерію. 

Чоловіки й жінки однаково активно купують онлайн. Аудиторія чоловіків-покупців у всіх регіонах України, зокрема й в Закарпатті, в середньому на 6% більше, ніж жіноча. Для покупок в інтернеті жителі Ужгорода і області здебільшого використовують комп'ютери і трохи більше третини покупців — мобільні (смартфони та планшети).

За даними онлайн-маркету Bigl.ua в середньому на одне замовлення жителі Закарпатської області витрачають 475 грн. У регіоні найчастіше купують техніку та електроніку. В топ-5 популярних серед покупців категорій також увійшли одяг, взуття та аксесуари, товари для дому й саду, спорту й відпочинку, авто- і мототовари.  

За даними Prom.ua, найбільше інтернет-підприємців у Києві — 276 тисяч. Далі — Дніпропетровська область (53 тис. інтернет-продавців), Харківська (51 тис.) та Одеська (41 тис). Порівняно з центром і сходом, підприємців із західних областей менше. Проте саме на заході, зокрема, і в Закарпатській області, кількість інтернет-продавців зростає вдвічі швидше, ніж у містах-лідерах.

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська