1. Новини Закарпаття
  2. >

Річний звіт Нацбанку отримав міжнародну премію за дизайн

23.08.2017 23:25 Суспільство

Річний звіт Національного банку України за 2016 рік отримав бронзову нагороду за дизайн на міжнародному конкурсі ARC Awards.

Річний звіт Національного банку України за 2016 рік отримав бронзову нагороду за дизайн на міжнародному конкурсі ARC Awards.

Про це 23 серпня повідомила прес-служба НБУ.

Ідея оформлення річного звіту розроблена рекламною агенцією WHY NOT, у дизайні звіту використана художня інтерпретація різних банкнот української гривні.

«Ми присвятили річний звіт за 2016 рік 20-річчю запровадження української національної валюти – гривні. Національна валюта – невід’ємний атрибут державності і незалежності кожної країни, гордість і символ самоідентифікації для її громадян», – пояснила начальниця управління інформації та громадських комунікацій НБУ Наталія Бондаренко.

 

Кожен розділ звіту НБУ присвячений відомому українському діячеві, зображеному на банкноті. Банкноти до кожного розділу обиралися з огляду на символічність тієї людини в українській історії та культурі, передає zaxid.net.

«Так, наприклад, зображення Михайла Грушевського – першого українського державника-реформатора – міститься на обкладинці розділу «Стратегія та реформи». У розділі описується діяльність центрального банку в напрямі реформування української економіки та інтегрування України до європейської та світової спільноти», – йдеться у повідомленні НБУ.

Зазначимо, що на конкурсі ARC Awards оцінюють виключно річні звіти різних організацій.

Читайте на ГК:Е-гривня на підході. Як світ переходить на крипту та що зробила для цього Україна
Читайте на ГК:Ціни на бензин різко виросли
Читайте на ГК:Курс валют на 16 вересня: долар і євро виросли
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...