1. Новини Закарпаття
  2. >

Річний звіт Нацбанку отримав міжнародну премію за дизайн

23.08.2017 23:25 Суспільство

Річний звіт Національного банку України за 2016 рік отримав бронзову нагороду за дизайн на міжнародному конкурсі ARC Awards.

Про це 23 серпня повідомила прес-служба НБУ.

Ідея оформлення річного звіту розроблена рекламною агенцією WHY NOT, у дизайні звіту використана художня інтерпретація різних банкнот української гривні.

«Ми присвятили річний звіт за 2016 рік 20-річчю запровадження української національної валюти – гривні. Національна валюта – невід’ємний атрибут державності і незалежності кожної країни, гордість і символ самоідентифікації для її громадян», – пояснила начальниця управління інформації та громадських комунікацій НБУ Наталія Бондаренко.

 

Кожен розділ звіту НБУ присвячений відомому українському діячеві, зображеному на банкноті. Банкноти до кожного розділу обиралися з огляду на символічність тієї людини в українській історії та культурі, передає zaxid.net.

«Так, наприклад, зображення Михайла Грушевського – першого українського державника-реформатора – міститься на обкладинці розділу «Стратегія та реформи». У розділі описується діяльність центрального банку в напрямі реформування української економіки та інтегрування України до європейської та світової спільноти», – йдеться у повідомленні НБУ.

Зазначимо, що на конкурсі ARC Awards оцінюють виключно річні звіти різних організацій.

Читайте на ГК:Через скандал з хабарями в Інституті раку проведуть аудит, - МОЗ
Читайте на ГК:Україна забезпечена газом на цю зиму, - «Нафтогаз»
Читайте на ГК:"1000 гривень": в обіг випустять банкнот на 5 млрд грн - НБУ (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка