1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

"На Закарпатті є район без жодного смітника": львівська активістка звинуватила владу області

18.08.2017 20:33 Суспільство

Наталія Вишневська заявила, що люди утилізують свої відходи вогнем і водою.

Наталія Вишневська заявила, що люди утилізують свої відходи вогнем і водою.

У Воловецькому районі Закарпатської області немає жодного перевізника сміття. Про це повідомила координатор зоозахисного напрямку у Національний екологічний центр України Наталія Вишневська, інформував ЛП.

За її словами, місцеві жителі сіл району сміття спалюють або викидають у річку.

«В жодному селі Воловецького району не збирають й не вивозять сміття. Сміттєзвалище у Волівці вже переповнене й вичерпало свій ресурс.За 28 років ні районна влада, ні обласна не зробили в цьому керунку нічого, як і місцева громада, яка б мала смикати своїх депутатів. Всі або палять сміття або скидають у потоки. Два рази у нашому селі Голова чистив місцевий поток, за що йому подяка, але проблема лишається», – повідомила Н. Вишневська.

За її словами, дівати сміття мешканцям просто немає куди.

«Цього разу, проводжаюи своїх друзів на потяг у Волівці я довезла сміття до райцентру, але й там не знайшла жодного баку. Довелось  розкидати частинами по смітниках на вокзалі. Це абсолютний кретинизм. Частину сміття, яке продукують тут є сенс розділяти, тому що все-таки поставили хоча б баки для скла та ПЕТів. Але решту сміття немає куди дівати у цивілізований спосіб», – розповідає захисниця екології.

Нагадаємо, в гірських селах Закарпаття люди скидають сміття в річку.

Читайте на ГК:Мешканець Волині намагався продати на Закарпатті фальсифіковані сигарети
Читайте на ГК:Зазнав ракетного удару: на відновлення постраждалих від вибуху будинків у закарпатській громаді виділили 3 млн грн
Читайте на ГК:На Закарпатті створили комісію, яка встановлює збитки, завдані ракетним ударом
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська