1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Мер Мукачева "привласнив" придбані бюджетним коштом подарунки для немовлят, - депутат

24.07.2017 15:30 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Днями в пологовому відділенні Мукачівської ЦРЛ почали вручати придбані бюджетним коштом подарунки для немовлят.

Відповідне рішення щодо впровадження міської Програми «Подарунки для новонароджених на 2017-2019 роки» було затверджено рішенням 23 сесії Мукачівської міської ради 7-го скликання №515 від 09 лютого 2017 року. Згідно даного рішення на реалізацію програми з міського бюджету виділили суму в розмірі 1 млн. гривень.

Як повідомили у Відділі охорони здоров'я виконкому Мукачівської міськради (ВОЗВКММР) подарунки отримають всі матері, які народжують в пологовому місцевої ЦРЛ або в інших відділеннях із початку поточного року, але немовлята є зараєстрованими у місті Мукачево.

Також зазначається, що подарунковий пакунок містить засоби, необхідні для догляду за новонародженим малюком, а зокрема: серветки дитячі (1 упаковка), пелюшки гігієнічні (2 упаковки), присипка дитяча (1 упаковка), масло дитяче 200 мл (1 шт.), крем дитячий 150 гр (1 шт.), пляшка дитяча 250 мл (1 шт.), пляшка дитяча 125 мл (1 шт.), Соска силіконова кругла (1 шт.), пустишка силіконова анатомічна (1 шт.), фітозбори для ванночок квіти ромашки 40 гр та трава череда 50 гр (по 1 упаковці), 2 упаковки підгузників 2 розміру по 78 та 16 штук в кожній і вітальна листівка. 

Втім, привітання у тексті вітальної листівки, яка вкладена до подарункових наборів, що були придбані коштом громади міста Мукачево, складено одноосібно від імені міського голови.

"Якщо уважно прослідкувати за усіма справами, соціальними допомогами та іншими добрими починаннями, що робляться за кошти міського бюджету, обов'язково мусить прозвучати "за підтримки чи за ініціативи міського голови". До мене часто підходять люди і розповідають, що їм Віктор Іванович або Андрій Вікторович профінансували операцію, надали соціальну допомогу, дали землю і т.д. Якби журналісти мали змогу відслідкувати звернення до народного депутата і до міського голови, і потім зв'залися з громадянами, що зверталися, ніхто би не сказав, що вони отримали допомогу з коштів нашої громади. Я вже мовчу за платні фестивалі, які проходять за підтримки міського голови. На жаль, поки людей влаштовує бути обманутими, нічого не зміниться. Єдине, що мене тішить - стає все більше людей, які починають розбиратися у походженні коштів, а не сліпо вірити у байки. На вітальній листівці повинно звучати "Громада Мукачева вітає вас з народженням дитини". А якщо вітання від міського голови - то він особисто нехай і оплачує усі подарунки. Сподіваюсь, відповідні правоохоронні органи відреагують, та розглянуть зловживання бюджетними коштами для отримання вигоди у вигляді політичних дивідендів", - зазначив у коментарі для Голосу Карпат депутат Мукачівської міськради Юрій Кравчук.

Разом з тим, як зазначила у коментарі до публікації ВОЗ Мукачева в соцмережі Фейсбук заступник начальника відділу Ольга Гудачок, питання стосовно піару є недоречним. 

Загалом, за інформацією нашого видання, новоспечені батьки вдячні за такі суттєві подарунки їх новонародженим малюкам, адже набір дозволяє молодим батькам значно зекономити сімейний бюджет, принаймні у перший місяць після народження дитини. Однак, разом із тим, в коментарях численні дописувачі зауважують, що подарункові набори складено із певними невідповідностями щодо впровадження Розширеної Ініціативи" Лікарня, доброзичлива до дитини" в Україні, які суперечать даній стратегії стосовно популяризації грудного вигодовування. 

 

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...