1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Вільшанах працюватиме реабілітаційний центр для людей з інвалідністю

17.07.2017 Суспільство

На базі дитбудинку-інтернату діятиме Тячівський соціально-реабілітаційний центр для осіб з інвалідністю.

Про це інформує прес-служба облради.

На розгляд депутатів облради виноситься проект рішення "Про створення комунального закладу "Тячівський соціально-реабілітаційний (абілітаційний) центр для осіб з інвалідністю" Закарпатської обласної ради зі штатною чисельністю 25 одиниць на базі філії молодіжного відділення Вільшанського дитячого будинку-інтернату (м.Тячів, вул. Леонтовича,60 А) із затвердженням відповідного Положення.

Метою закладу є надання соціальних послуг з реабілітації/абілітації осіб з інвалідністю, задля максимального розвитку, освоєння ними навичок, розвитку потенціалу з метою максимально самостійного, продуктивного життя, інтеграції в місцеву громаду і суспільство в цілому або досягнення оптимальної якості життя.

До Центру приймаються діти з інвалідністю віком від 4 до 18 років та особи з інвалідністю із порушеннями фізичного, інтелектуального розвитку та психічними розладами, які за станом здоров'я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, освітніх послуг, комплексу реабілітаційних заходів згідно з медичним висновком, не мають протипоказань для перебування в Центрі незалежно від наявності осіб, зобов'язаних згідно з чинним законодавством України їх утримувати.

Влаштування осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю здійснюється згідно з путівкою, виданою департаментом соціального захисту населення .

Директору Вільшанського дитячого будинку-інтернату спільно з департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації треба здійснити заходи з передачі майна новоствореному комунальному закладу "Тячівський соціально-реабілітаційний (абілітаційному) центр для осіб з інвалідністю" Закарпатської облради.

Нагадаємо, на Закарпатті відкриють реабілітаційний центр для учасників АТО.

Читайте на ГК:Дубівські поліцейські зупинили вантажівку з деревиною без документів
Читайте на ГК:На Тячівщині розшукують заблукалого грибника
Читайте на ГК:У Тячеві півсотні любителів велосипедів створили велоклуб
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus