1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Тур’я-Реметівській ЗОШ на Перечинщині планують створити інноваційний кабінет іноземної мови

14.07.2017 Суспільство

За останній період в освітньому закладі відбулося ряд змін і у навчальній методиці за новими стандартами, і в плані зміцнення матеріальної бази. У вчителів наразі є багато ідей на перспективу.

Наразі в освітньому закладі є потреба щодо створення інноваційного кабінету іноземної мови. Німецький філолог Марія Федушка презентувала освітній заклад й ініціативу в онлайн-режимі через проект «Пілот 24» та закликала усіх небайдужих підтримати їхній проект.

Це дасть змогу бути і вчителям і учням більш сучасними та наближеними до європейського рівня. Окрім того, це і безліч можливостей розвиватись у суспільному і культурному житті, обмін досвідом із іншими країнами, де успішно використовують освітні інновації.

Не менш важливим задумом учителів Туря-Реметівської ЗОШ є і впровадження скайп-платформи «Ровесники, відгукніться», що дасть унікальну можливість учням закладу без будь-яких перешкод знайомитись з однолітками з інших країн, спілкуватись більш вільно іноземною мовою, а головне – отримувати неабияке задоволення від результату. Реалізація такої платформи дозволить налагодити партнерські відносини й з іншими освітніми установами.

Однак, втілення ідей закладу не можливе без належного фінансування. За складеним  вчителями кошторисом, новий кабінет іноземної мови обійдеться у понад 60 тисяч гривень.

Мирослава ГОЛОВНИЧ.

Нагадаємо, в Ужгороді відбудеться Міжнародна літня школа з програмування.

Читайте на ГК:На Перечинщині встановили "коровайний рекорд"
Читайте на ГК:Грибні рекорди Закарпаття: біля сіл з'являються хайвеї з кошиків / ФОТОФАКТ
Читайте на ГК:Жителі Перечина скаржаться на “лісохім”, який чадить неприємним смородом / ФОТОФАКТ
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus