1. Новини Закарпаття
  2. >

В УжНУ стартувала вступна кампанія: в приймальній комісії повідомили про перші підсумки

14.07.2017 Суспільство

У найбільшому державному вищому навчальному закладі Закарпаття – УжНУ – абітурієнти теж активно подають документи, проте на коридорах ажіотажу немає.

Робота приймальної комісії злагоджена, і на 2-му поверсі головного корпусу, де вона розташована, всюди є вказівники.

Як правило, в кінці кожного робочого дня, о 18.00, працівники комісії підбивають підсумки та підраховують кількість поданих заяв. «Закарпатський кореспондент» поспілкувався про це з відповідальним секретарем приймальної комісії УжНУ Петром Горватом.

За його словами, сьогодні, 14 липня, завершується подача документів до Природничо-гуманітарного коледжу вступниками на основі базової загальної середньої освіти. Вже подано 667 заяв від випускників 9 класів – це більше як на 100 заяв перевищує показник минулого року.

Із 12 липня вступники, які складали ЗНО, можуть подавати електронні заяви. Приймальна комісія ДВНЗ "УжНУ" звертає увагу вступників: дата подачі заяви не впливає на участь у конкурсному відборі. Водночас, радимо не спішити подавати заяви у перші дні роботи системи та не відкладати подання заяв на останній день (20 липня для тих спеціальностей, де є творчі конкурси, 26 липня - для всіх інших).

Також Петро Горват повідомляє наступне:

- пільгові категорії вступників на основі повної загальної середньої освіти та всі інші вступники подають заяви особисто. Особливо активними в перші два дні є випускники коледжів, які подали вже понад 150 заяв (спеціальності Право, Медсестринство, економічні, ІТ тощо), а також вступники бакалаврату, які вступатимуть за іншою спеціальністю магістратури - понад 300 заяв на різні спеціальності;

- серед майбутніх магістрів за окремою процедурою реєструються на ЗНО вступники спеціальності Право, приймальною комісією вже зареєстровано 70 осіб;

- вже оприлюднено державне замовлення для молодших спеціалістів (для ПГК ДВНЗ "УжНУ" виділено 141 місце), максимальні обсяги державного замовлення для відкритих конкурсних пропозицій, державне замовлення для освітньо-наукових програм підготовки магістрів. Конкурсна комісія МОН найближчими днями оприлюднить розподіл держзамовлення для закритих конкурсних пропозицій, для освітньо-професійних програм підготовки магістрів, для підготовки аспірантів та докторантів.

«Користуючись нагодою звертаємо увагу: медична довідка вступникам не потрібна, за винятком вступників на навчання за ступенем бакалавра зі спеціальностей (спеціалізацій) 014.11 «Середня освіта (Фізична культура)» та 017 «Фізична культура і спорт», які повинні подати медичну довідку із Закарпатського обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру або медичну довідку за формою 086-о», - додає відповідальний секретар приймальної комісії УжНУ Петро Горват.

Необхідна для вступників інформація розміщена на офіційному сайті ДВНЗ "УжНУ". Триватиме вступна кампанія до 26 липня.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus