1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

На Закарпатті є диво-джерело, яке зцілює очі

08.07.2017 20:00 Суспільство

Скільки різних див оточує нас! Природа дійсно великий мудрець і найкращий цілитель людини!

Скільки різних див оточує нас! Природа дійсно великий мудрець і найкращий цілитель людини!

Цілющі джерела відомі ще з біблійних часів. У християнських обрядах вода відіграє дуже важливу роль. У освяченому вигляді вона є символом Божої благодаті. Як відомо з Біблії, навіть Іван Предтеча хрестив людей водою, а Ісус Христос приймав хрещення у Йордані, що знаменувало оновлення і відродження людського життя. Досі християни щороку освячують воду і вона зберігається протягом тривалого часу, більше того, її з вірою використовують, як ліки для душі і тіла,повідомляє Zakarpatpost.net.

Чудодійні водойми є в багатьох куточках нашого краю. А Закарпаття на взагалі славиться не тільки мальовничими горами, свіжим чистим повітрям, але й дивовижними ріками, струмками та криницями. Зокрема, у Перечині на узбіччі дороги між урочищами Поташня і Яслище струмує під горою цілюще джерело.

По-перше, вода в ньому кришталево чиста, ароматна і свіжа, а по-друге, зі слів старожилів, вона є лікувальною.
До нього вже багато років їдуть вмиватися ті, у кого є проблеми із очима. Навіть назву Яслище отримало від того, що неподалік колись були ясла, де подорожуючі могли нагодувати тварин і напоїти їх із водойми живильною прохолодою.

Як кажуть перечинці, дітлахи полюбляють митися водою із джерела. Але зараз воно настільки відоме, що туди приїжджають гості навіть із сусідніх областей. Місцеві в один голос стверджують, що вода у джерелі справді особлива.

Навіть колись, коли кілька разів після прочистки канави трактор засипав джерело, люди відкопували його знову і знову. Хоча у радянський час у подібні дива й не дуже вірили, але навіть тоді приходили туди лікуватися.

Тож тече джерело, що повертає незрячим радість життя, досі. Оповите легендами, воно допомагає багатьом набиратися сил і здоров’я. Наразі хтось із перчинців вважає, що джерело має стати справжнім місцем паломництва і біля нього повинна з’явитися бодай капличка, а хтось – просто радіє, що живе поруч із унікальною водоймою.

Нагадаємо,на Перечинщині є унікальні джерела з цілющою водою.

Читайте на ГК:Учні із Перечинщини здобули перемогу у наймасштабнішій інтелектуальній битві року - Всеукраїнському Конкурсі МАН
Читайте на ГК:Невідома істота поїдає квасолю у закарпатців (ФОТО)
Читайте на ГК:100 гривень за кілограм: на Закарпатті господарі зібрали "пекучий урожай" (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська