1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

НПП «Зачарований край» братиме участь у транскордонному проекті HUSKROUA СВС 2014-2020

29.06.2017 Суспільство

У вівторок, 27 червня, в Ужгороді відбувся інформаційний семінар з підготовки проектів в рамках програми Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020 HUSKROUA СВС.

Ця Програма фінансує проекти транскордонного співробітництва в таких сферах, як місцева культура та історична спадщина; навколишнє середовище та зміна клімату; транспорт та зв’язок; проблеми безпеки і впроваджується між 10 прикордонними областями Угорщини, Словаччини, Румунії та України в рамках Європейського інструменту сусідства (ENI), повідомив КО.

Це Другий відкритий конкурс прийому заявок Програми Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна ENI CBC 2014-2020.На даній конференції обговорювалися питання типових аспектів щодо участі у проекті прикордонного співробітництва: як заповнити заявку та створення аплікаційного пакету для участі у Другому конкурсі проекту, подавалися поради для створення партнерських взаємовідносин для підготовки і реалізації проекту, рекомендації щодо побудови плану роботи над проектом, головні переумови складання бюджету проекту та фінансове планування, створення ефективного партнерства.

Семінар мав інтерактивний підхід і включав  презентації експертів та практичні роботи в групах, а також пленарні дискусії.

З української сторони привітав учасників конференції в Ужгороді заступник голови облдержадміністрації  В. П. Мікулін, який зокрема відзначив, що наш край має великий потенціал як в економічному, так і в соціальному плані. Тож завдяки реалізації транскордонного проекту HUSKROUA СВС 2014-2020 ми зможемо втілити будь-які ідеї та пропозиції, які позитивно вплинуть на розвиток та екномічне зростання Закарпатської області та матимуть прогрес у вирішенні існуючих соціальних, економічних, інфраструктурних чи екологічних проблем.

НПП «Зачарований край» планує долучитися до участі у даному транскордонному проекті та подати заявку у відповідності до Тематичної Цілі 6: Захист навколишнього середовища, пом’якшення наслідків та адаптація до зміни клімату.

Завдяки реалізації транскордонного проекту НПП «Зачарований край» втілить такі пріоритети: захист ландшафтів та збереження біорізноманіття – збереження пралісових екосистем; охорона водних ресурсів – водно-болотної рослинності болота «Чорне Багно»; спільні екологічні освітні програми; співпраця між установами, органами влади та громадськими організаціями з метою сталого використання природних ресурсів, сталих систем лісового господарства – вивчення популяцій зникаючих та Червонокнижних видів рослин та тварин; виробництво екологічної та традиційної сільськогосподарської продукції і т.д. тощо.Даний транскордонний проект – це ще один крок до прогресу в «області загального процвітання і добросусідства» між Україною та державами – членами ЄС.

Нагадаємо, на Закарпатті відкриють Чеське представництво.

Читайте на ГК:На Іршавщині пенсіонер пішов у ліс на гриби і не повернувся / ФОТО
Читайте на ГК:Школярі на Іршавщині розпивали алкогольні напої під час навчання
Читайте на ГК:На Закарпатті стародавній храм перетворили на туристичну цікавинку / ВІДЕО
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus