1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

У Виноградові відзначили День кохлеарного імпланта в Україні / ВІДЕО

13.05.2017 0 Суспільство Автор: Голос Карпат

Сьогодні батьки дітей з вадами слуху, яким імплантували кохлеарний пристрій, зібралися в актовому залі міського будинку культури.

Із близько 40-ка слабочуючих дітей на Виноградівщині наразі є 8-ро – з кохлеарними імплантами. Це присторої, які дають можливість чути звуки на рівні здорової людини. Як розповіли учасники акції, з 2009-2010 років держава припинила фінансувати потреби в кохлеарній імплантації, через що батьки самотужки змушені шукати способи, як оплатити рахунки від 24000 євро.

У Європі це покриває страхова медицина. А в нас батьки змушені шукати спонсорів, волонтерів, благодійних фондів, аби досягти здорового майбутнього для своїх дітей, - розповіла орагнізатор акції, адміністратор групи “Діти після кохлеарної імплантації” Людмила Сворень. - Не можу зрозуміти, нашій владі потрібні глухі інваліди, яким все життя треба платити пенсію, чи повноцінні діти, які підуть в нормальний садок, нормальну школу університет?

Акцію провели, щоб привернути увагу до дітей з проблемами слуху та поділитися успіхами після кохлеарної імплантації. Стверджують, альтернативи їй наразі просто не існує. Учасники Дня кохлеарного імпланта повідомили, що планують створити свою громадську організацію.

Нагадаємо, 16-ти річна студентка Виноградівського коледжу МДУ страждає двобічною сенсоневральною приглуховатістю та потребує встановлення кохлеарних імплантів.

Читайте на ГК:У Виноградові аварія на водогоні: центр міста залишиться без води
Читайте на ГК:Дитяче відділення Виноградівської райлікарні оновили за сприяння Угорщини / ВІДЕО
Читайте на ГК:В Королеві сталася вже друга поспіль пожежа за вересень
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus