1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

На Перечинщині лісова галузь працює для розвитку територіальних громад

17:58, 08 Травня Суспільство

Впродовж 2016 року за спеціальне використання лісових ресурсів до бюджету Сімерківської сільської ради за 2016 рік та а за І квартал поточного - 400 тисяч гривень.

Якщо ж розглянути це питання в аспекті «податкове навантаження: приватне підприємство – державне підприємство», то приватний підприємець завжди буде використовувати доступні можливості зменшення податкового навантаження, наприклад, за рахунок переходу на спрощену систему оподаткування. Якщо ж приватне підприємство чи ФОП знаходиться на цій системі оподаткування, то не є платником податку на прибуток, а сплачує лише єдиний податок, який в рази менший. Крім того, приватне підприємство не сплачуватиме 75% від частини чистого прибутку.


«Щорічно Перечинське лісогосподарське підприємство робить стабільний внесок у розвиток економіки району, вчасно сплачуючи податки. Впродовж 2016 року за спеціальне використання лісових ресурсів до бюджету Сімерківської сільської ради за 2016 рік та а за І квартал поточного - 400 тисяч гривень. За деревину, заготовлену в порядку рубок головного користування на території Сімерківської сільської ради сплачено до державного бюджету за 2016 рік і перший квартал у 2017 - понад 200 тисяч гривень», -зазначає Ярослав Михайлович, директор Перечинського лісового господарства.


«Тому насамперед місцеві громади мають бути зацікавлені у стабільній роботі державних лісогосподарських підприємств, які забезпечують населення офіційною та високооплачуваною роботою, а для частини територіальних громад держлісгоспи по праву вважаються бюджетоутворюючими. За кошти, сплачені лісовими господарниками представники місцевої влади повинні ремонтувати дороги, забезспечувати необхідним дошкільні навчальні заклади і школи, лікарні, тощо. Чому вони цього в повній мірі не роблять, то питання вже до них.

На лісове господарство зовсім не виділено з державного бюджету коштів на посадку нових лісів, відновлення зрубаних, догляд за лісом, протипожежні заходи, боротьбу зі шкідниками тощо. Але саме головне, - після кожної рубки ми висаджуємо молоді дерева».


«І це в умовах значного збільшення податкового навантаження на державні лісогосподарські підприємства, які мають неухильно забезпечувати виконання усіх виробничих показників та здійснювати необхідний комплекс робіт, в повному обсязі виплачувати заробітну плату працівникам, сплачувати податки та обов'язкові платежі в терміни, визначені законодавством», – відзначив директор Перечинського лісового господарства Ярослав Кополовець.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

Нагадаємо, як повідомляв Голос Карпат раніше - Закарпатські ліси збільшились на п'ять мільонів саджанців, а також Закарпатські лісівники взяли участь у міжнародній конференції в Кошіце.

Читайте на ГК:Грибні рекорди Закарпаття: в мережі діляться світлинами "улову" / ФОТО
Читайте на ГК:В одному з мікрорайонів Перечина можуть відключити воду на два дні
Читайте на ГК:На Перечинщині гине худоба – соцмережі
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus