1. Новини Закарпаття
  2. >

Із Луганської та Закарпатської областей до лав армії піде найменше призовників

05.04.2017 22:30 Суспільство ВАЖЛИВО

З двох областей на Заході і Сході на військову службу призвуть найменше юнаків.

З двох областей на Заході і Сході на військову службу призвуть найменше юнаків.

У квiтнi-травнi цього року на строкову вiйськову службу призвуть 14 135 громадян України. Це на 2,5 тисячi менше, нiж минулої весни.

Такi цифри затвердив постановою Кабмiн, пише газета "Експрес".

9 тисяч поповнять лави Збройних сил України, 4 тисячi - Нацiональної гвардiї України, 800 - Державної спецiальної служб транспорту. Найбiльше громадян призвуть iз Днiпропетровської областi - 1,5 тисячi, найменше з Луганської та Закарпатської - 210 i 250 вiдповiдно. Збiльшено розмiр одноразової грошової виплати строковикам. Вона цього року становить 3200 гривень. У 2016 роцi призовники отримали по 2900 гривень.

"Призовникiв направлятимуть спершу в навчальнi центри для здобуття вiйськово-облiкової спецiальностi, - розповiв Олександр Поронюк, начальник Захiдного регiонального медiацентру Мiнiстерства оборони України. - Служитимуть вони за екстериторiальним принципом. Тобто не у своєму регiонi".

Пiсля пiдготовки їх розподiлятимуть по частинах вiдповiдно до потреби в тих чи iнших вiйськово-облiкових спецiальностях. До проведення АТО залучати вiйськовослужбовцiв строкової служби заборонено. Служитимуть на мирнiй територiї. Якщо ж хлопець виявить бажання, то тодi може укласти контракт i вже як контрактник буде служити в бойовому пiдроздiлi, що виконуватиме завдання в АТО. 

Читайте на ГК:Ляшко відніс Закарпаття до "зони ризику" через коронавірус
Читайте на ГК:На Закарпатті вода в річках підніметься на 2 метри
Читайте на ГК:Вчителям Закарпаття придбають 2300 ноутбуків

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...