1. Новини Закарпаття
  2. >

Голос Карпат почула вся країна / ФОТО

24.03.2017 20:17 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

21 березня в Українському Домі в Києві письменник Алекс Штрай виступив з розповіддю про варварське відношення до Долини Нарцисів в Закарпатті.

21 березня в Українському Домі в Києві письменник Алекс Штрай виступив з розповіддю про варварське відношення до Долини Нарцисів в Закарпатті.

Приводом для його виступу стала прес-конференція за участю кінорежисера Романа Балаяна, професора Гарвардського університету Григорія Грабовського, представника від України в Центрально-Європейської ініціативи Лариси Мудрак, академіка Володимира Нудельман і лідера рок-гурту «Мандри» Сергія Фоменка.

На цій прес-конференції було оголошено про старт Всеукраїнської акції #SOSмайбутнє.

Ініціатором цієї акції стала відомий громадський діяч, екс-директор Українського Дому та Виставкового центру Арсенал Наталія Заболотна. Тиждень тому вона звернулася до всіх провідних представників культури з пропозицією сфотографуватися на тлі потребуючих особливої ​​уваги архітектурних, ландшафтних та історичних об'єктів країни.

Від Закарпаття першим на цю акцію відгукнувся письменник Алекс Штрай. Перед поїздкою до Києва він звернувся до редакції Голосу Карпат і попросив
порадити йому, на який саме екологічний об'єкт Закарпаття слід звернути особливу увагу. В результаті він сфотографувався на тлі нещодавно спаленої Долини Нарцисів і розповів про те дикунство, халатність і байдужість, які проявляються у відношенні до одного з найкрасивіших ландшафтних заповідників України.

Читайте на ГК:"Хотів показати, де він": Шуфрич пояснив для чого робив селфі на фоні блокпосту українських військових
Читайте на ГК:"Неймовірна сміливість та сила духу": у Мелітополі жителі голіруч йдуть на озброєних окупантів (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Закарпаття отримало від Угорщини 18 тонн гуманітарної допомоги (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська