1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Управління освіти Тячівської РДА спростовує звинувачення прокуратури у зловживанні коштами

14:37, 05 Cічня Суспільство

На офіційному сайті прокуратури розміщено інформацію «Посадовці Тячівської РДА не перерахували кошти на виплату заробітної плати працівникам, а провели незаконні витрати фінансів на майже 300 тис грн.

Так, згідно Акту ревізії фінансово-господарської діяльності  управління освіти Тячівської  РДА за період з 01.01.2015 року по 31.07.2016 року від 11.10.2016 року було виявлено порушення, щодо  нарахування та утримання із заробітної плати працівників і сума коштів, після завершення бюджетного періоду не перерахована в дохід районного бюджету, а спрямована на відновлення касових видатків склала загалом 236783,39 грн.. Це пояснюється тим, що в грудні 2014 року та грудні 2015 року, внаслідок несвоєчасної здачі працівниками лікарняних листків та продовженням терміну перебування працівників на лікарняному у наступному календарному році, за грудень 2014 та грудень 2015 року їм нараховувалася заробітна плата за час перебування на лікарняному.

Вимогу державної фінансової інспекції в Закарпатській області  «Про усунення порушень та недоліків виявлених ревізією»  виконано в повному обсязі.

Працівниками Тячівської місцевої прокуратури матеріали ревізії вивчені  на  неналежному професійному рівні, а їх дії не відповідають функціям покладеним на даний орган .

Посадові особи управління освіти Тячівської РДА  обурені поширенням недостовірної інформації та звинуваченнями згідно частини 2 статті 364 КК України,повідомляє Управління освіти Тячівської РДА.

Як повідомляв Голос Карпат раніше, Тячівську РДА прокуратура звинуватила у зловживаннях на 300 тисяч гривень .

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus