1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Виноградівський хоспіс передали на обласний баланс / ФОТО / ВІДЕО

23.12.2016 17:31 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Поляки вимагають повернути не підтверджених будівельними звітами 218 тисяч євро.

Рішення про передачу будівлі медичного призначення Хоспіс в оперативне управління департаменту соціального захисту ОДА сьогодні на сесії прийняли виноградівські районні депутати.

Цим рішенням у принципі мала би завершитися тривала епопея будівництва у Виноградові хоспісного об’єкта. Зводили його ще з 2013 року за грантові кошти Євросоюзу. Будівництво затяглося в часі, що спричинило додаткові фінансові витрати – понад 10 мільйонів гривень з бюджету області.

Та несподівано наверх спливла ще одна проблема, яку доведеться вирішувати обласним управлінцям хоспісу. Близько двох тижнів тому на адресу Виноградівської райради надійшов претензійний лист від польського партнера про необхідність повернення українською стороною 218 тисяч євро, що не були підтверджені у будівельних звітах за 2013-2016 роки.

Наразі невідомо, куди поділася кругла сума. Вочевидь, це буде з’ясовано авдиторською перевіркою, її планують провести до офіційної передачі хоспісного об’єкта новому управлінцю.

Читайте на ГК:"Пішохід нехай обійде": у Виноградові зафіксували "оленя" який припаркувався на пішохідному переході (ФОТОФАКТ)
Читайте на ГК:У Виноградові руйнується пам'ятка архітектури: містяни занепокоєні станом Палацу Перені (ФОТО)
Читайте на ГК:Яма-пастка підстерігає водіїв у Виноградові: в мережі з'явились перші меми (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська