1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Закарпатські патрульні поїдуть в Будапешт та Відень

30.11.2016 21:38 Суспільство

Кращий поліцейський патрульний екіпаж нагороджений поїздкою в Будапешт і Відень.

Кращий поліцейський патрульний екіпаж нагороджений поїздкою в Будапешт і Відень.

Співпраця з громадянським суспільством є одним із пріоритетів нової патрульної поліції. За рік роботи Управлінню патрульної поліції Ужгорода та Мукачева вдалося сформувати системну взаємодію з активними громадянами, представниками наукової та творчої інтелігенції, дипломатичного корпусу, громадських об'єднань. У цьому контексті слід відзначити продуктивну співпрацю з Орденом Марії Терезії та Союзом дипломатів України, очолює дипломат, юрист, професор УжНУ Ален Панов.

У 2016 році спільними зусиллями було реалізовано кілька важливих проектів. У січня 2016 проведена серія тренінгів на теми історії та зарубіжного досвіду розвитку поліцейських органів, основ дипломатичного протоколу, зокрема щодо особливостей взаємодії з дипломатами. У жовтні запущена система цілодобового відеомоніторингу за Сквером Марії Терезії, який є однією з туристичних визначних пам'яток Ужгорода. Протягом минулого року здійснювався громадський моніторинг за роботою патрульних поліцейських, який дозволив виявити слабкі місця і скорегувати важливі складові робочого процесу.

Щойно завершився конкурс на кращий поліцейський екіпаж 2016 року, переможцями якого стали Юрій Фревлік і Христина Дідик. Лауреати, в якості нагороди отримали право здійснити подорож в міста Будапешт і Відень, пише uzhgorod.in.

Читайте на ГК:Очільник закарпатського «Центру легеневих хвороб» розповів, якою є ситуація з туберкульозом в області (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Закарпаття: біля кордону з Угорщиною затримали єгиптянина
Читайте на ГК:"Тютюн та алкоголь": стало відомо скільки закарпатці витрачають на шкідливі звички (ВІДЕО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...