1. Новини Закарпаття
  2. >

Бюджет Чопа оримає 200 тисяч гривень від збитків самовільного зайняття ділянки

30.11.2016 21:03 Суспільство

Йдеться про земельну ділянку площею близько 1 га, яка перебуває у користування і розташована поблизу автодороги Київ-Чоп, що призводить до ненадходження значних коштів до місцевого бюджету.

Позов Ужгородської місцевої прокуратури про стягнення збитків від самовільного зайняття земельної ділянки одним із суб’єктів господарської діяльності, що діє на території Чопа, задоволено рішенням господарського суду Закарпатської області від 28 листопада.

"У ході вивчення стану дотримання вимог земельного законодавства в Чопській міській раді було встановлено, що одним із суб’єктів господарювання, в порушення вимог Земельного кодексу України (без відповідних документів), з 2010 року перебуває у користуванні земельна ділянка, площею близько 1 га, яка розташована поблизу автодороги Київ-Чоп, що призводить до ненадходження значних коштів до місцевого бюджету. Незважаючи на те, що Чопською міською радою суб’єкту господарювання направлялись відповідні документи для належного її оформлення, останній не вжив заходів щодо оформлення належних документів на земельну ділянку яку фактично використовує, що призвело до завдання збитків територіальній громаді", - сказано в повідомленні. 

Враховуючи принципову позицію прокуратури господарським судом Закарпатської області 28 листопада 2016 року винесено рішення, яким зобов’язано суб’єкта господарювання сплати до місцевого бюджету кошти у сумі близько 200 тис. грн, повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області. 

Читайте на ГК:Новини Закарпаття, Ужгорода, Берегова та Виноградівщини 21 березня 2018 року
Читайте на ГК:Із 1 квітня на Закарпатті стартує місячник добровільної здачі зброї
Читайте на ГК:Експерти розповіли, як закарпатці обиратимуть терапевтів, педіатрів і сімейних лікарів
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus