1. Новини Закарпаття
  2. >

Журналісти дізнались, яким буде бюджет Закарпаття на 2017 рік

30.11.2016 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Про те, яким буде проект обласного бюджету на 2017 рік розповів директор департаменту фінансів Закарпатської облдержадміністрації Петро Лазар.

Враховуючи проект Закону України «Про державний бюджет України на 2017 рік», розмір мінімальної заробітної плати становитиме 3200 гривень, що у 2,2 рази більше, ніж у 2016 році.

Петро Лазар також підкреслив, що підприємці будуть змушені виплачувати ці суму працівникам, оскільки цього вимагатиме закон. Також він запевнив, що працівники також можуть спати спокійно, адже у міністерстві фінансів не сумніваються у тому, що депутати приймуть закон про бюджет на 2017 рік.

«Нема ризику, що перед другим читанням не приймуть мінімальну зарплату у 3200 гривень. Тому ми вже заклали цю суму у обласний бюджет», - зазначив Лазар.

Також фахівець зазначив, що обсяг ресурсу загального фонду обласного бюджету на 2017 рік прогнозується у сумі більше 5 мільярдів гривень, що на 33 відсотки більше, ніж у 2016 році.

У проекті обласного бюджету враховано зміни до використання освітньої та медичної субвенцій. Так, освітня субвенція у обсязі 116 млн. гривень передбачена виключно на фінансування оплати праці з урахуваннями педагогічних працівників загальноосвітніх та професійно-технічних закладів освіти.

Медична субвенція у обсязі 730 мільйонів гривень передбачена на утримання закладів та виконання програм. Не включені у цю суму оплата енергоносіїв та комунальних послуг. Оплата цих видатків буде здійснюватись з місцевих бюджетів.

Наразі проект бюджету Закарпатської області на 2017 рік переданий на розгляд депутатів обласної ради.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus