1. Новини Закарпаття
  2. >

В УжНУ обрали нового голову студентської ради

17:03, 28 Листопада Суспільство

У двох корпусах юридичного факультету відбувались вибори нового громадського декана.

Перемогу у виборчих перегонах здобув студент-магістрант Ярослав Маричак, якому студенти рідного факультету віддали більшість своїх голосів,повідомляє  прес – служба УжНУ.

Хлопець розповідає, що досвід у виборах голови студентської ради вже має, проте перемогу святкує вперше.

«У мене хороший досвід у громадській діяльності, як на рівні факультету так і всього університету. Але зараз поставив конкретну ціль - активізувати молодь факультету, залучати якомога більше студентів до спільної роботи» - каже Ярослав.

У цьогорічній передвиборчій кампанії йому допомагали старости факультету та друзі. Особливої роботи для знайомства з кандидатом не проводилось, адже студентам хлопець добре відомий. Проте Ярослав склав свою передвиборчу програму і вже запланував декілька заходів, які повинні незабаром відбутися.

«Зараз планується проведення акції «Студент – малюку», яка повинна пройти до Дня Святого Миколая. Ми організуємо збір коштів та речей які всі гуртом відвеземо малечі в дитячий будинок».

Підтримати Ярослава прийшло чимало людей, більшість з яких знає хлопця не за слова, а за вчинки.

«Я вважаю Ярослава достойним кандидатом, тому інших немає і не могло бути» - зазначає студентка другого курсу Уляна Шорбан.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus