1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В Ужгороді відкрили виставку "Захисники Карпатської України"

19.10.2016 Суспільство

У фойє Закарпатської облдержадміністрації розгорнуто виставку «Захисники Карпатської України», яку організатори приурочили до Дня захисника Вітчизни.

На експозиції, підготованій працівниками державного архіву Закарпатської області, представлено копії архівних документів та світлин, які свідчать про створення та діяльність Організації Народної Оборони «Карпатська Січ», її керівників та героїчну боротьбу, яку вони вели, захищаючи при Батьківщину. Серед копій документів чимало таких, які раніше не виставлялися на загальний огляд. Зокрема, Статут Організації Народної оборони «Карпатська Січ», наказ керівництва про створення організаційних округів, легітимаційний листок (посвідчення) члена організації,повідомляє День.

На експозиції представлено й лист Управління МДБ по Закарпатській області про вилучення 1952 року у заарештованого Степана Гірняка із села Сторожниця на Ужгородщині документів щодо діяльності організацій січовиків. Виставка копій маловідомих архівних документів діятиме у Закарпатській ОДА до кінця жовтня.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus