1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

На 71-у річницю Ужгородського вишу "Почесним доктором УЖНУ»

18.10.2016 Суспільство

У вівторок, 18 жовтня, відбулося розширене засідання Вченої ради, присвячене 71-й річниці ДВНЗ «УжНУ».

Цьому передувала низка святкових заходів з нагоди іменин, які проводились сьогодні. Серед них - мистецький конкурс художньої самодіяльності «Студентська осінь», засідання Міжнародного консорціуму університетів на тему «Спільні освітні програми у контексті євроінтеграції вищої освіти»,  розважально-концертна програма «З Днем народження УжНУ!»   у фойє головного корпусу, лекція на тему «Ужгородський національний університет. Історія та сучасність», нагородження кращих студентів, які досягли значних успіхів у науковій роботі, спорті та громадській діяльності тощо,повідомляє прес-служба Закарпатської облради.

У конференц-залі зібралися викладачі, кращі студенти, випускники, які спілкувалися між собою,  вітали один одного та бажали своєму рідному вузу процвітання, який став гордість для кожної закарпатської родини. Адже тут навчається понад 14 тисяч студентів, та чи не найбільше з них – жителі нашого краю.

Народна чоловіча хорова капела «Боян» – справжня легенда УжНУ виконали Гімн України.

На правах господаря - ректор УжНУ, доктор медичних наук, професор  Володимир Смоланка розповів про шлях становлення вишу, згадав тих, хто був у витоків його створення, та тих, хто доклав усіх зусиль, аби став європейським.

Після чого присутні мали змогу оглянути зворушливе відео про УжНУ з висоти пташиного польоту.

А далі Володимир Смоланка виконав приємну місію – вручив відзнаку «Почесний доктор УЖНУ» - доктору юридичних наук,  професору, міністру юстиції Угорщини Ласло Трочані, який активно долучився до розбудови  та становлення  українсько-угорських відносин у сфері освіти і науки та зробив вагомий внесок  у розвиток європейської демократії. Він подякував за відзнаку та прочитав цікаву лекцію про принципи державності і демократії у світі.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus