1. Головна
  2. >
  3. Суспільство

Закарпатців попереджають про небезпечних комах-кровососів / ФОТО

1047
Суспільство Закарпаття

Це мошки-сімуліди (Simulium posticatum), на місці укусів яких на тілі утворюються значні алергічні реакції, що супроводжуються сильним свербежем, почервонінням (аж до синців), набряклостями.

Комахи швидко розплодилися на Закарпатті через сприятливу для них погоду - паводки та великі розливи річок.
На щастя  інфекції ці мошки не переносять. Але наслідки їх укусів надзвичайно неприємні: залишаються великі червоні сліди, ранки довго не гояться. Причому багато хто навіть не помічає, коли їх атакували комахи. Єдиний вихід - все ті ж репеленти. Про це у соцмережі повідомляє користувач Andrey Contaminated.

"Слина мошки: токсична, оскільки в ній міститься гемолітична отрута. Під час укусу в ранку потрапляє речовина, яка дає тимчасовий знеболюючий ефект. Крім нього в слині мошки містяться ферменти, що запобігають згортанню крові. Через деякий час на місці укусу з'являється свербіж, болючість, а також відчуття печіння. Шкіра навколо укусу червоніє, температура укушеної ділянки тіла підвищується. Поступово ділянка набрякає, причому набряк може зберігатися кілька днів, а свербіти це місце може ще декілька тижнів. Дуже важко відмовитися від спокуси почухати місце укусу, але робити це все ж не слід, щоб не допустити утворення виразок, в які можна занести інфекцію. Що стосується медикаментозних засобів, то можна порекомендувати обробити місце укусу нашатирним спиртом.У разі виникнення алергічної реакції необхідно прийняти антигістамінні препарати", - пише користувач. 

Читайте також:

Поділитись:
Facebook
Twitter(X)
Whatsapp
Telegram
Viber