1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Хто завтра разом з дітьми на Закарпатті попросить від Бога мир в Україні?

11.05.2016 17:35 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Завтра о 9.40 всі 157.000 школярів області одночасно попросять від Бога мир в нашій країні. До їх молитви приєднаються воїни із зони АТО і не приєднаються діти і онуки депутатів Верховної Ради.

Завтра о 9.40 всі 157.000 школярів області одночасно попросять від Бога мир в нашій країні. До їх молитви приєднаються воїни із зони АТО і не приєднаються діти і онуки депутатів Верховної Ради.

Як ми вже повідомляли, школярі Виноградівського району – ініціатори української частини Міжнародного Проекту «Лист  Миру» місяць тому передали картки із зображенням голуба, до яких вони приклеїли символи миру - оливкові листочки зі Святої Землі, воїнам із зони АТО і депутатам Верховної Ради.

На Великдень закарпатські діти отримали від артилеристів з 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади фотографії з цими листочками і словами подяки: «Дорогі наші маленькі друзі! Щиро дякуємо вам за те, що ви пам'ятаєте про нас і моліться , щоб ми живими і здоровими повернулися додому!»

Від депутатів Верховної Ради, яким виноградівські діти написали: «Ми вважаємо, що і ваші діти і онуки теж можуть приєднатися до нашої молитви і показати всій країні, що вони, як і ми мріють про мир в Україні» - відповіді не було. Помічник народного депутата від Виноградівського району, який місяць тому відвіз до Києва 450 листів та карток з оливковими листочками із Святої Землі для всіх депутатів Верховної Ради, кілька днів тому заявив, що він поняття не має, куди вони поділися.

Будемо сподіватися, що для того, щоб в Україні настав мир, Господу буде досить прохання всіх дітей Закарпаття і вояків із зони АТО.

Читайте на ГК:Великі Ком'яти "пливуть": річка Боржава піднялась до критичного рівня (ФОТО)
Читайте на ГК:"Дорога піде на дно": на Закарпатті очікується підтоплення автодороги через вилив річки Боржава
Читайте на ГК:Власника підземної наркоферми на Виноградівщині звільнили від відбування покарання
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...