1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

У Хусті пройшов запальний вечір танго / ФОТО

12.12.2015 13:43 0 Суспільство Автор: Голос Карпат
 

Вчора у Хусті в одному з розважальних закладів міста пройшов незвичайний вечір – вечір, присвячений найпристраснішому і, напевно, найінтимнішому танцю – танго.

Саме 11 грудня весь світ відзначає Міжнародний день цього танцю.

Атмосферу затишку та релаксу глядачів розбавляли запальні танці професійних майстрів, а також вихованців клубу спортивного, бального та сучасного танцю «Еліт». Чіткість рухів, граційність та легкість, якими володіли танцюристи, захоплювала і водночас дивувала. Ритм та стиль вражали своєю досконалістю та невимушеністю. Особливо у виконанні гостей з Ужгорода під керівництвом Володимира Мишка та рівненських гостей Олесі Костак та Дмитра Чурчуна.

- Танго – це наче історія чоловіка і жінки, їхні почуття, пристрасть, кохання і ревнощі, - розповідає спеціально для «ГК» організатор заходу, керівник танцювального клубу «Еліт», заслужений тренер України, суддя вищої міжнародної категорії, президент Закарпатського обласного осередку Асоціації спортивного танцю України Владислава Костак. - Найбільш часто, танцюючи танго, партнери навіть не дивляться в очі одне одному, спілкуючись лише мовою тіла. Оскільки цей танець повинен бути імпровізаційним, у ньому дуже важливо, щоб партнери відчували емоції й ритми одне одного. Кульмінацією всього танцю є пауза, під час якої партнери завмирають в обіймах, ведучи безмовний діалог у незримій напрузі.

Тому ми не могли залишити поза увагою це свято і вирішили провести для хустян вечір аргентинського танго.

Поява цього свята пов'язана з днем народження «короля танго» Карлоса Гарделя - відомого аргентинського співака й актора.

Свято танго відзначається не тільки на батьківщині танцю — в Аргентині, а й в усьому світі. Популярність його не згасає протягом багатьох років. У Європі танго вперше починає з'являтись на початку XX століття. Париж був першим містом, де танець набув значної популярності на початку 1910-х років. Пізніше він підкорив Лондон та Берлін. До 1913 року він досяг Нью Йорка та Фінляндії.

Читайте на ГК:Сильне задимлення помітили діти: на Закарпатті вирувала важка пожежа (ФОТО)
Читайте на ГК:Проводжає в засвіти вже другого синочка мати: Герой із Закарпаття загинув на 41 році життя (ФОТО)
Читайте на ГК:Нічна автотроща на Закарпатті: водія та пасажирку затисло у авто (ФОТО)
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська