1. Новини Закарпаття
  2. >

Закарпатські рятувальники отримали допомогу від швейцарських колег

17.11.2015 13:00 Суспільство

Рятувальники Закарпаття постійно підтримують ділові й дружні відносини з вогнеборцями різних країн світу, серед яких – Польща, Чехія, Угорщина, Нідерланди та інші держави.

Рятувальники Закарпаття постійно підтримують ділові й дружні відносини з вогнеборцями різних країн світу, серед яких – Польща, Чехія, Угорщина, Нідерланди та інші держави.

Із тамтешніми пожежниками представники ДСНС проводять спільні навчання й наукові семінари, під час яких обмінюються досвідом. Крім цього, закордонні колеги за можливості надають українським рятувальникам гуманітарну допомогу.

Не стала винятком із цього правила й Швейцарія, де з візитом побувала делегація закарпатських вогнеборців. Додому закарпатці повернулися із корисними подарунками від швейцарських колег. Члени добровільної пожежної охорони міста Бруг поділилися бойовим одягом, необхідним пожежникам щодня для ліквідації надзвичайних подій та ситуацій. Зокрема, рятувальники Закарпаття отримали понад 40 шоломів, майже півсотні ременів і по три десятки комплектів чобіт, курток і штанів.

Бойовки адресовані 1-му державному пожежно-рятувальному загону. У подальшому їх розподілять між ужгородськими 14-ою та 15-ою державними пожежно-рятувальними частинами, ДПРЧ-16 с. Середнє та пожежно-рятувальним постом с. Велика Добронь. Начальник Управління ДСНС України у Закарпатській області Роман Гудак, приймаючи гуманітарну допомогу зазначив, що міжнародна співпраця є пріоритетом у розвитку оперативно-рятувальної служби Закарпаття і робота в цьому напрямку триватиме й надалі, інформує У ДСНС України у Закарпатській області.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська