1. Новини Закарпаття
  2. >

У Мінську Росія намагається схилити Україну до переговорів з представниками бойовиків - Марчук

24.09.2015 13:20 Суспільство

Російська сторона у підгрупі з безпеки кілька разів вдавалася до демаршів, щоб змусити Україну вести діалог з представниками бойовиків.

Російська сторона у підгрупі з безпеки кілька разів вдавалася до демаршів, щоб змусити Україну вести діалог з представниками бойовиків.

Про це повідомив представник України у групі з безпеки Євген Марчук, передає "Українська правда".

"Формат роботи нашої групи тристоронній: Україна, Росія та ОБСЄ, такий, як і в Тристоронній контактній групі. Представників окремих районів Донецької та Луганської областей запрошує координатор ОБСЄ, який веде засідання, та який може задати їм питання. Ми їм питань не ставимо", - розповів Марчук.

Він наголосив, що головним опонентом є представник Росії.

"Ми ведемо дискусію з ним. Хоча він іноді заявляє, щоб ми домовлялися саме з цими "представниками". Але вони не є стороною переговорного процесу. Будучи у статусі запрошених, вони не можуть впливати ні на порядок денний засідання, ні на ухвалення рішення...Росія всіляко намагається вивести Україну на прямі переговори з ними і на рівні робочих груп, і на рівні ТКГ, щоб потім заявити всьому світу, що війна на Донбасі - це внутрішній український конфлікт і вона до нього не причетна", - наголосив Марчук.

Наголошується, що російська сторона, щоб досягти цієї мети, кілька разів вдавалася до демаршів, як на рівні ТКГ, так і на рівні робочих груп.

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...