2. >
  4. > >

У Хусті пройшов чемпіонат України з мотокросу

20.09.2015 20:57 Суспільство

Протягом двох днів у Хусті змагалися любителі мотоспорту. Закарпаття на чемпіонаті представляла команда «Хуст-Екстрим».

Незважаючи на негоду на свято «залізного» спорту з’їхалися тисячі глядачів із різних куточків Закарпаття та 86 учасників з усієї України, пише karpatskijobjektiv.

Поєдинок між гонщиками стартував у суботу, 19 вересня. Утім найбільше драйву відчули як пілоти, так і ті, хто прийшов підтримати мотокросменів, саме в неділю, коли трасу з крутими віражами, різними перешкодами, трамплінами, швидкісними ділянками, спусками й підйомами довелось долати під проливним дощем.

"Незважаючи на негоду, спортсмени змогли показати вищий пілотаж. Усі виступили гідно. Найсильнішими виявилися наші закарпатські кросмени, кияни, львів’яни та представники східних областей. Загалом захід довів, що Україна єдина і у спорті існує не тільки боротьба, але й дружба", – підкреслив заступник головного судді змагань, суддя першої категорії Михайло Кміть.

Маємо зазначити, що серед учасників були як дорослі, досвідчені пілоти, титуловані, добре відомі в Європі кількаразові чемпіони, так і аматори, навіть семирічні хлопці.

Боролася за лідерство і чарівна представниця жіноцтва – 17-річна Анастасія Фінченко, між іншим, також чемпіонка України.

Отже, у класі 50 куб.см першим підкорив трасу восьмирічний Тимур Лешенко зі Слов’янська. Другим стартував дев’ятирічний Олександр Романов із Сум, а третім – семирічний Артур Лешенко зі Слов’янська.

У класі 85 куб.см першість виборов Олександр Чура зі Львова. «Срібло» завоював Микита Києнко з Києва і «бронзовим» призером став Едуард Штефуца з Хуста.

У класі 65 куб.см перше місце дісталося Назару Барніцькому з Рівненської області, у «квадро» перемогли Юрій Жирош та Віктор Росаха з Хуста, а також Михайло Толинський з Косова.

У класі «Оупен» блискуче виступив Олег Крук зі Львова, другу сходинку посів Артем Мартиненко з Червонограда.

Між ветеранами найепатажнішим і найшвидкішим мотокросменом традиційно став Володимир Крічфалушій з Хуста.

Під час чемпіонату пройшли змагання і в класах 150 куб.см, 500 куб.см, mx-1, mx-2, аматори та коляски, де найкращі результати вже вкотре показала команда закарпатських мотокросменів «Хуст-Екстрім». Порадували велелюдний загал незабутніми заїздами та майстерним підкоренням траси також Василь Дзябко, Василь Морошун, Володимир Шутко, Василь Перец та інші спортсмени.

Усіх переможців було нагороджено грамотами, медалями та кубками.

Читайте на ГК:Корупційний скандал на Закарпатті: експосадовців комунального підприємства судитимуть за привласнення 1 млн грн
Читайте на ГК:Пішла у ліс і не повернулась: на Закарпатті розшукують 35-річну жінку
Читайте на ГК:Король тримає вдома хижака: закарпатець поділився секретами життя з диким звіром (ФОТО)