1. Новини Закарпаття
  2. >

Світовий банк виділив Україні $732 млн на ЖКГ

20.08.2015 08:55 Суспільство

Кошти спрямують на проекти з водо- і теплопостачання.

Світовий банк виділив 732 млн доларів США на реалізацію інфраструктурних проектів у житлово-комунальному господарстві України. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України.

"На реалізацію проекту" Розвиток міської інфраструктури - 2 "направлено 350 млн дол. (300 млн за рахунок коштів позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку і 50 млн за рахунок коштів Фонду чистих технологій). Термін реалізації проекту - 6 років (2014-2020)", - йдеться в повідомленні.

Зазначимо, цей проект складається з декількох субпроектів у сфері водопостачання, водовідведення та пілотного проекту щодо поводження з твердими побутовими відходами на 11 комунальних підприємствах Києва, Харкова, Кіровограда, Житомира, Краматорська, Коломиї, Тернополя, Черкас та Івано-Франківська.

"На реалізацію ще одного інфраструктурного проекту "Підвищення енергоефективності в секторі централізованого теплопостачання України" Україна отримала фінансування від Міжнародного банку реконструкції та розвитку в розмірі 382 млн дол. У США в рамках Угоди про позику №8387-UA (332 млн дол.) та Угоди про позику Фонду чистих технологій №TF016327 (50 млн дол.). Термін його реалізації становить 6 років", - повідомили у відомстві.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus