1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Мобілізація спричинила на Виноградівщині критичну ситуацію з автобусними перевезеннями

14.08.2015 23:07 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Така ситуація склалася на приміських маршрутах. Відомо, що перестали їздити автобуси з Виноградова в Горбки та Велику Копаню. Лише один рейс здійснюється у Новоселицю.

Така ситуація склалася на приміських маршрутах. Відомо, що перестали їздити автобуси з Виноградова в Горбки та Велику Копаню. Лише один рейс здійснюється у Новоселицю.

Зранку не їздить також автобус в Олешник.

Голова ГО Виноградівської «Асоціації автомобільних перевізників» Роман Фурман Голосу Карпат розповів, що така ситуація виникла через нестачу кадрів на Виноградівському АТП, яке є основним перевізником у районі. Чоловік каже, люди почали звільнятися з роботи під час п’ятої-шостої хвиль мобілізації. Тільки за минулий місяць, зокрема, з підприємства звільнилося семеро чоловіків. І додає, якщо у минулому році у штаті підприємства всього, не лише водіїв, нараховувалося 60 людей, тепер – 39.

"Дано оголошення про набір водіїв категорії Д. Я дуже сподіваюся що до вересня картина стане кращою. Ми робимо все для цього можливе… Машини стоять, − каже Роман Фурман. – Повістки приносили неодноразово, причому 50% чоловіків: водії, механіки – без яких робота не робиться. Забравши слюсаря, механіка – водій не може поїхати… Це командна робота, забравши когось із ланки, вона може зупинитися".

Розповідає, що про ситуацію, яка склалася на АТП, повідомляли у районну адміністрацію. Також було надіслане звернення і до губернатора області Геннадія Москаля.  

"17 липня на підприємство принесли повістки у 50% від загальної кількості чоловіків, які працюють на підприємстві.  Вже 20 липня на роботу не з’явилася частина з них, а сімом особам були вручені повістки. Такий дефіцит водіїв привів до зривів рейсів на автобусних маршрутах приміського сполучення.

ПрАТ «Виноградівське АТП- 12144» з порозумінням ставиться до ситуації на сході України. Більше того, нашим підприємством вже надано два транспортні засоби (автобуси) для потреб АТО, продукти харчування, кошти, наданий був автобус в Артемівськ за бійцями… () Тому просимо, враховуючи ситуацію, яка склалася у Виноградівському районі та її можливі наслідки, залишити в резерві працівників нашого підприємства", − йдеться у зверненні.

Читайте на ГК:Прокуратура оскаржує визнання права власності на скандальний самобуд в пішохідній зоні Виноградова (СУДОВІ ДОКУМЕНТИ)
Читайте на ГК:У вечірньому Виноградові гримить весняний грім (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Перша весняна гроза на Виноградівщині (ВІДЕО)
Читайте на ГК:Неподалік Виноградова в озері виявили мертвого чоловіка (ВІДЕО 18+)
Читайте на ГК:Блекаут на Закарпатті: місто Виноградів та навколишні села відключили від електрики
Читайте на ГК:Неподалік Виноградова з води витягли труп людини
Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...