1. Новини Закарпаття
  2. >

Угорщина закликає закарпатців прийняти громадянство

06.08.2015 15:57 Суспільство ВАЖЛИВО

Заступник прем᾽єр-міністра Угорщини з питань національної політики, після зустрічі з дітьми із Закарпаття, закликав закарпатських угорців прийняти угорське громадянство.

Заступник прем᾽єр-міністра Угорщини з питань національної політики, після зустрічі з дітьми із Закарпаття,  закликав закарпатських угорців прийняти угорське громадянство.

Політик повідомив журналістам, що «кожен закарпатський угорець має право на отримання громадянства. І хай вони його отримають, бо це можливість, щоб перед ними як повноправними громадянами ЄС відкрився світ, — політик доповнив, що вони тоді знаходяться у безпеці, якщо мають угорський паспорт», повідомляє kormany.hu.

Жолт Шем᾽єн звернувся до жителів Закарпаття та Словаччини з повідомленням, що хоча деякі країни не визнають подвійне громадянство, проте у довгостроковій перспективі це може змінитися. Через глобалізацію все більше людей працюють закордоном, набуваючи громадянство країни, — сказав заступник прем᾽єр-міністра, зазначаючи, що Чехія уже визнала, а у Словаччині визнання подвійного громадянства це питання часу.

"В Україні насправді подвійне громадянство заборонене не через угорців, а через майже 20 млн росіян, які там проживають", — зазначив політик.

Він наголосив, що Угорщина тому дасть громадянство, кому захоче.

"Кожному угорцеві надамо, і ті, хто є громадянином Угорщини" — державна таємниця.

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська