1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Виноградівці поцікавились розглядом кримінальних проваджень у Головного штабу МВС / ФОТО

31.07.2015 13:23 Суспільство

30 липня у Виноградівському райвідділі міліції провів особистий прийом громадян представник Головного штабу МВС України Олексій Яровий.

30 липня у Виноградівському райвідділі міліції провів особистий прийом громадян представник Головного штабу МВС України Олексій Яровий.

На прийом прийшли 11 мешканців Виноградівського району, з якими Олексій Яровий спілкувався більше трьох годин.

Більшість громадян цікавились розглядом кримінальних проваджень і скаржились на тривалість та необ’єктивність їх розгляду. Деякі питання, з якими звертались люди, не стосувались роботи міліції. Дехто дякував правоохоронцям за їх роботу, інформує Виноградівський РВ УМВС.

На всі звернення громадян Олексій Яровий дав роз’яснення, допоміг зорієнтуватись в ситуації, в яких люди опинились внаслідок різних обставин, та надав правову консультацію.

Одним з перших на прийом завітав голова Виноградівської ветеранської організації, полковник міліції у відставці Іван Менджул. Він наголосив на повній взаємодії між правоохоронцями та ветеранською організацією.

аступник директора Виноградівського вищого професійного училища звернулась до Олексія Миколайовича з клопотанням про заохочення окремих працівників сектору кримінальної міліції у справах дітей.

Виконання доручень по справах, з якими звернулися громадяни, перебуватиме на контролі в МВС.

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська