2. >
  4. > >

На Ужгородщині завершилися всеукраїнські змагання "ЄвроКарпати-2015"

03.07.2015 23:16 Суспільство

Днями поблизу села Оріховиця, що на Ужгродщині, пройшли змагання на Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму «ЄвроКарпати–2015».

Турнір, у якому взяли участь школярі 2001–2003 років народження, на теренах Закарпаття проходить щороку - передає Karpatnews.

На цих змаганнях відшліфовується майстерність, відбираються перспективні спортcмени для національних збірних команд, котрі потім захищають честь країни на міжнародних турнірах.

Одночасно з Кубком «ЄвроКарпати–2015», який розіграють представники від 8 областей і міста Києва, відбувається і відкрита першість Закарпатської області. Серед усіх команд-учасниць п’ять представляють наш край, зокрема, Рахівський, Свалявський, Іршавський, Хустський і Ужгородський райони, решта – інші регіони України. Приїхали, зокрема, юні спортсмени з Волині, Запорізької, Донецької, Тернопільської, Рівненської, Хмельницької, Київської областей і міста Києва.

Першого змагального дня учасники стартували командами, долаючи смуги перешкод. Кращими на цій дистанції виявились представники Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму міста Києва, а із закарпатських команд – команда Іршавськоїрай СЮТур.

Наступного дня змагання проходили в особистому заліку. Переможцями у змаганнях за Кубок України серед хлопців стали представники Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму міста Києва. Не відставали від своїх і дівчата з цієї ж команди: вони також вибороли перемогу.

У Чемпіонаті Закарпатської області кращими були представники Хустської та Іршавської районних станцій юних туристів.

У завершальний третій день відбулися змагання на довгій комплексній дистанції «Крос-похід». Перемогу на цій дистанції, яка мала протяжність 5 кілометрів, здобула команда Броварського районного центру туризму Київської області, а поміж закарпатських команд перше місце здобула команда Іршавської районної станції юних туристів.

За результатами трьох днів змагань підведено підсумок Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму. Третє місце посіла команда Тернопільського обласного комунального центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді «КРОК», на другому місті опинилася команда Броварського районного центру туризму Київської області, а перемогу завоювала команда Міжнародного центру дитячо-юнацького туризму міста Києва.

Читайте на ГК:Пішла з дому й не повернулася: на Закарпатті шукали зниклу стареньку