1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. > >

Історичний палац Ковнера у Мукачеві перетворять у гостьовий будинок / ДОКУМЕНТ

26.06.2015 13:05 Суспільство Ексклюзив Голос Карпат

Вчора, 25 червня, депутати Мукачівської міської ради вирішили долю історичної будівлі Палацу Ковнера.

Вчора, 25 червня, депутати Мукачівської міської ради вирішили долю історичної будівлі Палацу Ковнера.

Варто зазначити, що нещодавно стало відомо про те, що в історичної пам’ятки з’явився власник, який придбав будівлю з аукціону. Новим господарем палацу Ковнера став В’ячеслав Лукачина.

Своїм рішенням «Про  розроблення  детального  плану  території по вул. Берегівській, 62В  для  проведення  реконструкції нежитлової будівлі під гостьовий будинок» депутати дали дозвіл замовнику (виконавчий комітет Мукачівської міської ради) на розроблення детального плану території по вул. Берегівській, 62 В. Клопотання про розроблення детального плану надійшло від ТОВ «Білдер» – директор В’ячеслав Лукачина.

Разом з тим, як зауважив Голосу Карпат журналіст та громадський активіст Юрій Кравчук, історична споруда, таки мала статус пам’ятки архітектури.

"Будівля палацу Ковнера була визнана пам’яткою, але, сталося так, що якимось дивом втратила статус. У міськвиконкомі сказали, що мають лист з області, який підтверджує, що Ковнер не являється пам’яткою історії чи архітектури", - розповів Кравчук.

Нагадаємо, раніше мешканці навколишніх будинків біля палацу Ковнера вийшли з протестом до будівництва та виштовхали з двору будівельний вагон забудовника.

Наразі, міський голова Мукачева має укласти договір на розроблення містобудівної документації з проектантом. Для врахування громадських інтересів щодо проекту мають бути проведені громадські слухання. Погоджений детальний план буде поданий на розгляд та затвердження міської ради.

 

 

 

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...