1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

В Ужгороді діти розважали гостей міста грою на піаніно / ВІДЕО

08.06.2015 15:40 0 Суспільство

Вчора, 7 червня, в Ужгороді відбувся Другий фестиваль дитячого вуличного піаніно: з тераси літнього кафе на одній із центральних вулиць міста півсотні юних музикантів виконували свої улюблені твори.

Дитячий фестиваль проводиться у місті лише вдруге, але організатори мають намір зробити його традиційним. Це музичне дійство зібрало чимало слухачів – послухати гру юних віртуозів прийшли і мешканці міста, і туристи. За словами організаторів, учасниками акції стали діти віком від 5 до 11 років, які тішили публіку не тільки грою на піаніно, але й на інших музичних інструментах,повідомляє ZIK.

А на відкритті фестивалю виступив справжній маестро – студент другого курсу Ужгородського державного музичного училища ім. Д. Задора, лауреат багатьох всеукраїнських та міжнародних конкурсів Дмитро Шевченко.

«Дуже приємно, що цьогорічний фестиваль зібрав щонайменше в два рази більше учасників, аніж попередній. Ми будемо розвивати цю традицію. Хочемо, щоб він став невід’ємною частиною культурного життя нашого міста. Закликаємо батьків долучати дітей до таких музичних свят», – зазначила організатор події Христина Сигидін.

Водночас із музичною акцією організатори фестивалю провели конкурс дитячого малюнку на асфальті на тему «Моя сім'я».

 

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
загрузка...