1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

Причиною смерті військового в медроті Ужгорода могла бути інтоксикація

10.04.2015 19:25 Суспільство

Голос Карпат вже писав про смерть 45-річного військового, якого знайшли мертвим у медичній роті. За попередньою інформацією – чоловік помер через запалення легень.

Він служив у 15-ому окремому гвардійському гірсько-піхотному батальйоні 128-ї окремої механізованої бригади, що дислокується в Ужгороді.

За офіційною інформацією начальника Мукачівського військового госпіталю Яреми Бекера, котру він надав журналісту GalagovTV у телефонній розмові, військовому стало погано ще на Оріховському полігоні.

«Фактично він помер від інтоксикації, набряку легенів, вклинення головного мозку в спинний мозок. За моєю інформацією, о 15:00 його привезли з полігону у медичну роту. На самому полігоні, його помітила медична сестра. Чоловік був кволий і начебто випивший. Потім його направили до медичної роти, де зробили рентген і відправили на огляд до фтизіатра, напевно в тубдиспансер. Лікар подивилася його і вирішила, що там нема ніякого гострого процесу. Так і написала. Гострої легеневої патології нема, в плановому порядку консультація в пульмунолога (лікаря, що спеціалізується на хворобах органів дихання – авт.) і торакального хірурга (лікар, що спеціалізується на хірургії органів грудної клітки – авт.). Уже в медичній роті зробили знімок, виявили, що є пневмонія, а вже фтизіатр не надала цьому належної уваги. Треба було відразу його направити до спеціалістів. Вже о 17:00 чоловіка готували до консультації, котра мала відбутись вже на наступний день. За словами чергових військових, ввечері він був активним, приймав душ вночі. Ліг собі спати, а зранку о 6:00 його знайшли мертвим», – розповів начальник Мукачівського військового госпіталю Ярема Бекер.

Також Ярема Бекер сказав, що точної інформації про сп’яніння військового нема, оскільки ще не має результатів експертизи.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська

Якщо ви знайшли помилку на цiй сторiнцi, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Стрічка
Система Orphus