1. Новини Закарпаття
  2. >
  3. Вся область
  4. >

На кладовищі Виноградова орудують вандали (ФОТО)

27.02.2015 15:43 0 Суспільство

 

На Виноградівському міському кладовищі буквально напередодні початку Великого посту руйнувань зазнали не тільки могили померлих, але й надгробки, пам’ятники та хрести.

Такого масштабного акту вандалізму тут ще не було.

"Понищені навіть дитячі могили та пам'ятники, правда деяка кількість надгробків уже впорядкована самими ж родичами. Для своїх нелюдських розваг зловмисники обрали і хрести. Нелюди зібрали вінки з навколишніх могил, скинули їх під релігійним символом та підпалили. І так нещадно вчинили з багатьма великими хрестами, які знаходяться на території кладовища"– повідомляє головний редактор ТРК "Виноградів" Валерія Каналош на своїй сторінці у Фейсбук.

З метою недопущення вільного доступу до цвинтаря вже вириті канави для майбутньої огорожі і міська влада приймає всі заходи по запобіганню проявів вандалізму. Відбувається кардинальний підхід до питання функціонування міського кладовища. 

"Родичі зазнали великої психологічної травми. Тож, у зв'язку з останніми подіями, які з певною періодичністю відбуваються на міському кладовищі  підприємці міста Виноградова оголошують винагороду в сумі 10 000 грн. за надану інформацію, яка допоможе знайти цих вандалів. Тел:066- 69- 70- 254 Віктор"– повідомила Валерія Каналош.

Цей матеріал також доступний на таких мовах:Російська
Стрічка